PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36472}
7,5 20
ocen
7,5 10 1 20
Parada Warszawy
powrót do forum filmu Parada Warszawy

Posiadam jedynie krótki fragment. Naprawdę bardzo ładnie wyszła Lena Zelichowska, któa fryzurę miała bardzo charakterystyczną i Loda Halama która szybko tańczy swój marynarski taniec

Tonko96

mógłbyś może umieścić ten krótki fragment na youtube?

ocenił(a) film na 8
zulombo

To było kiedyś na YT ale tego użytkownika wykasowali chciałbym wstawic tylko plytka sie zgubila z 2 minutowym fragmentem. Przykro

Tonko96

Znalazłem coś takiego ???
http://mbc.cyfrowemazowsze.pl/dlibra/docmetadata?id=323
czyli jednak jest kopia ?

Neuromer

Niestety, to co dałeś to tylko "program filmu", czyli taka broszurka, którą dawali ludziom w kinie. Z tego co wiem to przetrwał tego filmu jedynie 20 minutowy fragment, którego niestety nie miałem przyjemności oglądać.
Chociaż zawsze można liczyć, że się jeszcze gdzieś odnajdzie, tak jak niektóre polskie przedwojenne filmy, które znajdowały się w archiwach belgijskich itp.

felomon

ja od lat wierzę w to, że w jakiś archiwach znajdują się kolejne fragmenty "Roberta i Bertranda".

zulombo

No "tylko program", może i tylko program, ale zawsze jakaś ciekawostka. Jest wśrod listy "Dzieł Osieroconych" w FN, ale musi byc to jakaś niekompletna kopia, bo oficjalnie w katalogu filmów w FN go nie widziałem.
Odnośnie"Roberta i Bertranda" to odsyłam na gryzonia.

Neuromer

wiem, że istnieje 38 minut Roberta i Bertranda. Wierzę, że jak w przypadku "Kultury Pruskiej" ktoś posiada wydłużoną wersję u siebie na strychu

zulombo

może być i w piwnicy, oby ją miał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones