PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674704}

Paradoks Cloverfield

The Cloverfield Paradox
5,3 32 459
ocen
5,3 10 1 32459
3,7 11
ocen krytyków
Paradoks Cloverfield
powrót do forum filmu Paradoks Cloverfield

Aż takiej lipy się nie spodziewałem..... Lane10 już było średnie (szczególnie jako sequel) i odcinanie kuponów, ale generalnie można było obejrzeć, ale Paradox to jakieś nieporozumienie...Przez moment po zakończeniu zastanawiałem się, czy to może jest Parody a nie Paradox.....ale co tu parodiować ?
Cloverfield Monster był genialny ale nie do tego stopnia, by kolejne w serii nie były do udźwignięcia a wychodzi na to, że zadanie przerosło twórców kompletnie....szczególnie ten Paradox. Zawsze szkoda, kiedy produkcja SF jest schrzaniona, bo samo SF, jeszcze space,kosmos i takie klimaty, samym w sobie, jest już dobrym materiałem na sukces. Wystarczy tylko podejść z głową do tematu i dobrym warsztatem, żeby później tytuł żył swoim drugim życiem na internetowych forach, gdzie publika będzie dyskutować nad zjawiskami fizycznymi odzwierciedlonymi w filmie, alternatywnymi zakończeniami lub pokazywać realizm lub jego brak.... Ehh.... nie chce mi się nawet absurdów czy najzwyklejszych błędów i niechlujności autorów wypunktowywać a było tego sporo... Mam nadzieje, że seria Cloverfield zakończyła się na tym omawianym przez nas tytule.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones