PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674704}

Paradoks Cloverfield

The Cloverfield Paradox
5,3 32 459
ocen
5,3 10 1 32459
3,7 11
ocen krytyków
Paradoks Cloverfield
powrót do forum filmu Paradoks Cloverfield

Ojtam ojtam

ocenił(a) film na 6

Jaki pan taki kram. Czego się spodziewaliście?
Ja dobrze się bawiłem chociaż obejrzenie tego zajęło mi 2 dni.
Taka dobra podkładka do jedzenia. Wizualnie całkiem fajnie, to co działo się na Ziemi mogło być o wiele ciekawsze ale kasy zabrakło. Ciężko jakoś poskładać całą historię do kupy, ale grunt że się dużo dzieje.
Końcówka... myślę, że wynagrodzi całe to oczekiwanie kiedy w końcu zobaczymy coś epickiego :)
Oczywiście na Filmweb każdy jest deGrasse Tyson (czyj jak go tam zwą) i będzie narzekał że jego przydomowy akcelerator wcale tak nie działa itd - ale to w końcu tylko film.
No ale muszę się niestety zgodzić że jako zapełniacz czasu jest niezły, o tyle po jego obejrzeniu szybko odejdzie w niepamięć. A my nadal będziemy czekali na jakiś dobry film s-f jak te które oglądaliśmy przed laty.
A - dam jednak 6/10 bo parę scen było ciekawych.
Ale reasumując nie polecam :)

ocenił(a) film na 5
Wojtulek

Mam podobne wrażenia, nastawiłem się na bardzo słaby film, a oglądało się go całkiem przyjemnie. Film miał dobre, stałe tempo - nie przynudzał. Efekty przyzwoite, widoki w kosmosie ładne, scenografia porządna, taka czysta bezrefleksyjna rozrywka, w której wybacza się brak logiki, absurdy, groteskę (numer z ręką :-D ) czy łamanie praw fizyki. Faktem jest, że jak ktoś nastawił się na dobre, poważne SF, to wyjdzie z kina mocno zawiedziony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones