PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674704}

Paradoks Cloverfield

The Cloverfield Paradox
5,3 32 459
ocen
5,3 10 1 32459
3,7 11
ocen krytyków
Paradoks Cloverfield
powrót do forum filmu Paradoks Cloverfield

Paradoks Cloverfield

ocenił(a) film na 6

Sam zamysł problemu energetycznego jest według mnie wyssany z palca, ale to już mniejsza z tym. Kilka przedstawianych paradoksów nie trzyma się kupy (Rączka z rodziny adamsów, rusek który rozmawia sam ze sobą i rusza mu się oko? Sam nie wiem.) Film Wyjaśnia kilka wątków z pierwszej części, zostawia jeszcze więcej niedopowiedzianych kwestii. W kilku aspektach przeczy fabule z pierwszej części na ten przykład, geneza clovera czy też wspomniany przeze mnie kryzys energetyczny. Widać że na początku cloverfield nie był zaplanowany jako wielowątkowe uniwersum, ale czy w ogólnym rozrachunku sam tytuł mi się nie podobał? Seria ta ma to do siebie że z części na część oczekuję jakiegoś zabawu formą. Cloverfield- Monster movie kręcony z kamery
Cloverfield Lane - Thriller psychologiczny który zamienia się w film o inwazji kosmitów, no i wreszcie PC czyli film science fiction który formą się nie bawi... Trochę się rozczarowałem, ale moje przywiązanie do serii sprawiło że dalej z wielką przyjemnością spędziłem seans.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones