PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674704}

Paradoks Cloverfield

The Cloverfield Paradox
5,3 32 435
ocen
5,3 10 1 32435
3,7 11
ocen krytyków
Paradoks Cloverfield
powrót do forum filmu Paradoks Cloverfield

bez ostatnich 3 sekund

ocenił(a) film na 6

Ogólnie cała bajka całkiem fajna. Wielu z nas obecnie nie jest w stanie zadziwić. Praktycznie cała fabuła utrzymywała przyzwoity klimat misji kosmicznej z całymi jej trudnościami i relacjami międzyludzkimi ale ostatnie 3 sekundy zrobiły z tego komedię... no więc tak tylko można się teraz uśmiać ;)

ocenił(a) film na 7
klujek

Oglądnij całe uniwersum to zrozumiesz...

ocenił(a) film na 6
ufo254

Podeślij linka do tych filmów bo nie wiem o czym mówisz ;)

ocenił(a) film na 4
klujek

Na uniwersum składa się:
Cloverfield
10 Cloverfield Lane
Paradoks Cloverfield

ocenił(a) film na 6
Milka124

W sumie jedynka i trójka jakoś się łączą i ma to ręce i nogi. A dwójka ? Według mnie lekko z dvpy i jeżeli przy połączeniu się wymiarów dochodzi do inwazji obcych to jest to już za bardzo naciągane.

ocenił(a) film na 4
SnowyShoe

No dwójka łączy się głównie zakończeniem, więc jak się nie oczekuje od tego filmu czegoś z uniwersum Cloverfield to zakończenie psuje cały film

ocenił(a) film na 6
Milka124

Właśnie, jak dla mnie w trójce poznajemy odpowiedź na pytania z jedynki - choć pojawia się kilka nieścisłości. A dwójka trochę słabo się wpasowywuje.

ocenił(a) film na 4
SnowyShoe

Słabo się wpasowywuje ale jak dla mnie paradoksalnie jest to najlepsza część z cyklu :p bo jedynka miała prostą fabułę, ale rekonpensowała to solidną realizacją i klimatem, a Paradoks był bardzo nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones