PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491087}

Paragraf 44

Catch .44
4,7 5 632
oceny
4,7 10 1 5632
Paragraf 44
powrót do forum filmu Paragraf 44

Faktycznie widac, ze troche stylowane na Tarantino. Ma to swoje plusy i minusy. Minusy bo poprzeczka zawieszona bardzo wysoko, w koncu przebic mistrza jak na razie nikomu sie nie udalo. Niemniej jednak film calkiem dobry, zwlaszcza Forest jak zwykle wykonal swoja robote rewelacyjnie. Jeden z nielicznych aktorow, ktory robi roznice i dzieki ktorym nawet malo ciekawy film ogladaloby sie wysmienicie.

ocenił(a) film na 5
emess_2

Do Tarantino to faktycznie daleka droga. Ale do rzeczy. Po film sięgnąłem ze względu na Bruce'a Willis'a ale co sie okazało jest to kolejny film z jego udziałem w przeciągu dwóch lat, który można zaliczyć do zaledwie Średniaków... Coś mi sie wydaje że zaczyna brać każdą role jaka mu wpadnie w rękę (czyż by kryzys wieku średniego). Plusem filmu jak już napisałeś jest Forest... dla mnie to gość który potrafi zagrać każdą rolę, Świetnie sie w nią wczuć i być przekonywujący.
Sam film? cóż...pominę komentarz ale uważam że można było wycisnąć z niego wiecej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones