PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491087}

Paragraf 44

Catch .44
4,7 5 627
ocen
4,7 10 1 5627
Paragraf 44
powrót do forum filmu Paragraf 44

Niestety film ten, mimo że występuje w nim klika znanych aktorek/aktorów jest zupełnym nieporozumieniem. Cała historia opowiedziana jest zupełnie bez polotu, bez klimatu, a wiele niedociągnięć scenariusza powoduje, że jest ona bezsensowna, nudna i naiwna. Twórcy starali się bardzo zrobić coś w stylu Tarantino, ale wyszedł niestety taki Tarantino, jakiego mamy obecnie - wypalony, wtórny, powtarzający schematy, ujęcia i motywy, robiący po raz setny to samo. Chyba Whitaker i Willis muszą mieć poważne problemy finansowe, że "chwytają" się za takie projekty, a może to już ten wiek, że nie do końca wiedzą co robią...
Nie polecam - 3/10

PWMarshal

Czy jest równie gówniany jak ten z Willisem i 50 centem? (nie pamiętam tytułu)

ocenił(a) film na 3
silencer7

Chodzi o "Setup" - tak oba filmy są na bardzo podobnym poziomie :-(

PWMarshal

Co się z nim dzieje?Był w czołówce, fajnie się oglądało większośc filmów z jego udziałem, a teraz schodzi na psy, szkoda.

ocenił(a) film na 3
silencer7

Może mu "zaszkodziła" nasza wódka "Sobieski", bo od czasu, jak zaczął mieć w niej udziały i ją reklamować to dobra passa minęła :-). Tak serio to myślę, że niestety w Hollywood nie lubią już podstarzałych gwiazdorów i chyba muszą "chwytać się" za kiepskie projekty, byleby tylko w czymś grać...:-(

silencer7

To był "Setup". Tamten film nie był aż taki zły, nawet przyjemnie się go oglądało 5/10
Niestety 'Paragraf 44', to wyjątkowo nieudany film - brak ciekawych dialogów, brak akcji, brak pomysłu na fabułę, brak efektów specjalnych. W tym filmie nie ma nic co mogłoby zaciekawić widza. Nudny, przewidywalny, nieciekawy ....
Naciągane 2/10 tylko dlatego, że udało mi się go obejrzeć do końca, choć przyznam że z wielkim trudem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones