PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652252}

Paranoja

Paranoia
6,1 29 728
ocen
6,1 10 1 29728
4,0 6
ocen krytyków
Paranoja
powrót do forum filmu Paranoja

Naciągane 7/10

ocenił(a) film na 7

Film jest nawet całkiem dobry, chociaż z drugiej strony na kolana mnie nie rzucił.
G. Oldman i H. Ford zagrali poprawnie, ale nie wznosili się na wyżyny swoich umiejętności. Trochę mi przeszkadzało, że L. Hemsworth i ta jego ekipa dużo bardziej przypominała mi jakichś studentów, niż ludzi, którzy już od ładnych kilku lat pracują dla dużej korporacji - wyglądali mi trochę za młodo...
Poza tym powiedziałabym, że "Paranoja" to raczej dramat szpiegowski (tylko, że chodzi tu o szpiegostwo przemysłowe) niż klasyczny thriller - bo jak na thriller to film średnio trzymał mnie w napięciu.

ocenił(a) film na 6
DamaMarcia

Paranoje ogląda się dobrze jest to płynne kino nie ma tu dłużyzn naciągania jest to kino bezbolesne ,Jednak brakuje mu charyzmy napięcia i scalenie to wszystko w jedną całość .Walka w dwóch pływowych ludzi dawniej działali razem a teraz kto lepszy i kto będzie górą a przy tym młody chłopak ,którego zgubiło wejście najwyższe szczyty władzy .I tak na marginesie jak zobaczyłem na ekranie Harrison Ford to wyglądał dla mnie jak by był po jakieś ciężkiej chorobie a ,chyba nie było takiego zdarzenia nie przypominam sobie .Trochę za bardzo nie zrozumiałem końcówki .6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones