PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652252}

Paranoja

Paranoia
6,1 29 736
ocen
6,1 10 1 29736
4,0 6
ocen krytyków
Paranoja
powrót do forum filmu Paranoja

to, gdy dorosniesz , bedziesz na 100 procent tumokiem

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

TŁUMOKIEM (Już jesteś ) poprawnie należy pisać wielbicielu Korwina lub PIS (Ty nie rozumiesz tego filmu to pewne )
Film jest o wyścigu szczurów i o bezwględnej wojnie na rynku technologii
W Garym Oldmanie i Harrisonie Fordzie siedział Steve Jobs

ocenił(a) film na 2
giovanni50

mysle ze powinienes sie zabic, gdyz ani nie znasz mnie ani w gole gunow wiesz o filamch itp, ale do wytykania literowek to 1y jestes, hahahahahahaahah,
taki smrod jak ty zdezynfekuje lizolem

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Nie jestem gimbem
Mam 35 lat
Sam jesteś smrodem

phil_anselmo

Nie żebym się wpieprzał między wódkę a zakąskę bo filmu jeszcze nie widziałem ale kolega giovanni50 słusznie zauważył, że masz poważny problem z pisownią w języku polskim. Szczerze mówiąc, to czytać się tego nie da. Bardzo marny poziom.

ocenił(a) film na 2
32ywis

maszz poważny porblem ze sobą i kolegą giovaniim, pewnie jestescie greckimi kochankami

phil_anselmo

Nie widzę poprawy w Twojej pisowni tłumoku. Ale próbuj, może w końcu coś sklecisz.

ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

I tu sie pojawia pytanie: czy twój odbyt zarejestrował o co chodzilo w tym filmie?

phil_anselmo

Ha, ha, niezależnie od poziomu filmu, który za chwilę chyba obejrzę, to rozbawił mnie chwyt retoryczny tego wpisu, brawa za dobry humor, zabawny koncept.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones