PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 092
oceny
5,0 10 1 18092
4,0 3
oceny krytyków
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

Pierwsza połowa nawet mi się podobała, fajna akcja, kilka przyzwoitych scen, ciekawy pomysł z połączeniem starych nagrań z rzeczywistością. Jednak druga połowa była strasznie przekombinowana, te czarne "macki/szpony" (czy jak to tam nazwać), które zabijały to było przegięcie. W poprzednich częściach zło nie było widoczne i to działało na wyobraźnie (przynajmniej moją). Do tego te drzwi w ścianie (zastanawiam się dla czego rodzice nie zmyli tych znaków ze ściany. Każdy normalny rodzic by tak zrobił, wiedząc że z jego dzieckiem dzieje się coś złego) i ogólnie cała ta końcówka strasznie zaniżyły moją ocenę. dla tego daję

ocenił(a) film na 5
Smerfetka_88_fw

Mam podobne odczucia. Mimo tych wszystkich negatywnych opinii na pierwszej połowie nawet nieźle się bawiłem. Całkiem spoko wypadało to "śledztwo" i przeglądanie starych nagrań. Ale niestety zakończenie właśnie przekombinowane z tym ukazaniem demona. No i CGI jak na 2015 to jest słabe. Wyraźnie wszystko zdradza ingerencję komputera w scenach z demonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones