PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 092
oceny
5,0 10 1 18092
4,0 3
oceny krytyków
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

http://www.youtube.com/watch?v=5WPARwK8Xeo nie wiem co o tym myśleć nie sądzę że kolejne
części dorównają pierwszym. Trzecia jeszcze była spoko ale od czwartej już się się posypało

użytkownik usunięty
Agatas_2

Mi tam czwarta część się podobała. Paranormal Activity: Naznaczeni też nawet spoko, ale z tego zwiastunu normalnie nic mi się nie widzi. Co nowsza część to ktoś inny staje się opętany... Dobre sobie, brak już im pomysłów a wciąż więcej kasy chcą...

Mimo wszystko, dzięki za linka :) Nie widziałem go nigdzie wcześniej w sieci! :)

użytkownik usunięty
Agatas_2

Z komentarzów jednak wynika, że to koleś filmik zmontował i jest nieprawdziwy... Oby!

miło że znam Twoją opinię na ten temat :) już sama nie wiem co o tym myśleć. Mogliby wymyślić nową serię filmów o takim charakterze a nie ciągnąć jedno i to samo w kółko ;)

użytkownik usunięty
Agatas_2

Wszyscy praktycznie pod tym zwiastunem pisza, że ten filmik to sciema, więc mam nadzieję, że na Paranormal Activity 5 wymyślą coś lepszego :)

Agatas_2

1 i 2 dno, 3 i wzwyż coraz lepiej :)

filmowy_laufer

widocznie mamy inny gust bo ja sądzę odwrotnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones