PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6647}

Park Jurajski III

Jurassic Park III
6,6 74 935
ocen
6,6 10 1 74935
4,6 7
ocen krytyków
Park Jurajski III
powrót do forum filmu Park Jurajski III

Spinozaur by powalił tirexa ale by go nie zabił zapomnieliście że ony są takiej samej wagi Spinozaur jest większy od rexsa o jakieś 5 metrów to największy teropod. Tyranozaur ledwie dostaje mu do szyji aby go ugryść Spino go nie zabije bo ma za słabe zęby ale morze go poważnie poranić swojimi wielkimi pazurami jakby co to bym na Spinozaura postawił całą kasę jaką mam ale to nie możliwe żeby toszło do takiej walki bo Spino żył w Afryce i w egipcie a rex w Kanadzie, USA a w Afryce żył też rex tylko dużo mniejszy od swojego krewniaka z Kanady i on miał zaledwie 3 metry wysokości.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Albo Kronozau swoimi 3 metrowymi szczękami mógł groźnie wyglądać

ocenił(a) film na 6
radas1998

Tak, kawał bydlaka, ale to wciąż pilozaury, one wszystkie są do siebie podobne :P

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

każdy z tych morskich drapieżników miał w sobie to co czyniło go dobrym mordercą

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Ale Mozazaur był panem mórz u swego okresu więc nie miał prawie żadnych wrogów jedynie na początku przegrywał w walce z rekinami Ginsu a potem jakoś wyewoluował i na Potężniejszego i Ginsu tylko stanowiły zagrożenie dla młodych

ocenił(a) film na 7
radas1998

choć ginsu były potężniejsze niż nasze dzisiejsze żarłacze Białe Ginsu 7m a nawet większe polowały w całkiem dużych grupach dlatego mogły poknać Mozazaura

ocenił(a) film na 6
radas1998

Co to za rekin Ginsu? Nigdy nie słyszałem.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Ginsu żył w późnej kredzie wyginął z powodu gwałtownego chłodzenia się mórz

ocenił(a) film na 7
radas1998

ale wiadomo że Megalodon był największym Rekinem co najmniej 20m i powyżej 30 ton choć mogę się mylić już widzę jakby to bydle żyło w naszych czasach choć głoszą pogłoski że nadal żyje w głębinach i czyha na wieloryby

ocenił(a) film na 6
radas1998

Megalodona akurat trudno nie znać, ale żył 25-1.5mln la temu wiec to nie czasy dinozaurów.
Nie wierze że przeżył do naszych czasów, fakt że oceany skrywają wiele tajemnic, ale wieloryby są wielkie, nie pływają zbyt głęboko, a ich obserwacja nie jest aż tak trudna. Jeśli mielibyśmy mieć tak wielkiego drapieżnika który poluje na wieloryby jak Megalodon to ktoś by go zaobserwował

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

są dwa gatunki Ginsu Cretoxyhrina Manteli które długość przekraczała 20m ale wyginął na początku późnej kredy gdyby żył Mozazaur nie miał by z nim żadnych szans

ocenił(a) film na 6
radas1998

Ponad 20m? Masz jakieś źródło? Megalodon nawet nie osiągał takich rozmiarów.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

http://en.wikipedia.org/wiki/Cretoxyrhina

ocenił(a) film na 7
radas1998

chocć mogę się mylic\

ocenił(a) film na 6
radas1998

"20-foot-long (6.1 m)"

6.1 metra to nie ponad 20.

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Mówiłem że mogę się mylić i się pomyliłem :D

ocenił(a) film na 7
Anthrax91

Szonizaur należał do Ichtiozaurów ale był naprawdę gigantyczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones