PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 340
ocen
6,7 10 1 54340
5,7 3
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

gdyby:
a. zamiast Stathama grał inny gość
b. dopracowano scenariusz
c. zamiast J.Lo zagrałaby aktorka
byłby to Klasyk.
A tak, naciągana siódemka. Dobrze się oglądało

ocenił(a) film na 10
grzmot_w_nocniku

Zamiast J.LO zagrałaby aktorka to kim według Ciebie jest Jenny ????

ocenił(a) film na 7
JLO1810195

Kwiatek do kożucha/piosenkarka/celebrytka/osoba pojawiająca się w filmie..
Aktorką to może być Audrey Hepburn czy jakaś tam inna Charlize Theron (Monster!), a nie śpiewająca 'big ass' latynoska...

ocenił(a) film na 10
grzmot_w_nocniku

No to jest już beznadziejna odpowiedź. Jennifer jest aktorką !!!!

ocenił(a) film na 7
JLO1810195

Słabą, bardzo słabą aktorką...Z niej jest taka aktorka jak z niektórych przepisywaczy recept - lekarze.

ocenił(a) film na 10
grzmot_w_nocniku

AHA! nie zgodzę się tym !

grzmot_w_nocniku

Po pierwsze jest aktorką a nie piosenkarką. Nie jest celebrytką, "Big ass latynoska" wyjątkowy ignorant.

ocenił(a) film na 7
tupac1991

No tak, sorry, zapomniałem. Przecież była nawet nominowana do nagrody! A tak dokładniej: najgorsza aktorka dekady. Złota malina ją tamtym razem ominęła.

grzmot_w_nocniku

Pewnie dlatego, że jest tak fatalna jest obsadzana w kilku filmach w roku najczęściej jako główna rola kobieca. Dlatego kasuje co najmniej 10mln dolarów + procent z zysków za każdy film. Pewnie dlatego każdy jej film jest kasowym sukcesem :)

grzmot_w_nocniku

a. kogo widzisz zamiast Stathama
b. to typowy problem współczesnego Hollywood
c. tu masz rację

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Kogoś z podejrzaną mordą.
Clooneya albo Farrella. Nikt mi teraz inny nie przychodzi do głowy. O, albo Brad Pitt.

grzmot_w_nocniku

Clooney za stary, Farrell by nie przywlókł do kin tylu ludzi nazwiskiem, a Pitt o ile by przyjął rolę to nawet nawet

ocenił(a) film na 7
McLlovin

No.
Bo jak zobaczyłem Stathama przebranego za księdza to prawie z krzesła spadłem. W Blitzu bardziej pasował do swojej roli.

ocenił(a) film na 7
grzmot_w_nocniku

Też czegoś mi zabrakło, film fajny do obejrzenia raz, ale raczej drugi raz do niego nie wrócę. Jennifer zagrała raczej kiepsko, a jej postać tylko mnie irytowała. Statham jak zwykle ładnie, chociaż w tej roli nie do końca się spełnił. Oceniłbym na 7,5, ale z braku połówek Parker łapie siódemkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones