PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621676}
6,7 54 340
ocen
6,7 10 1 54340
5,7 3
oceny krytyków
Parker
powrót do forum filmu Parker

Film ogląda się gładko i bez wstrętu a tego oczekuje się od kina rozrywkowego, które tu mamy . W
takich filmach nie szukam Allenowskiej znajomości psychiki ludzkiej i nie interesuje mnie" analyza"
czy wykorzystane schematy były bardziej schematyczne a kalki z innych filmów bardziej kalkowe i
czy w pełni zostały wykorzystane atuty pani Lopez. Po prostu nie oczekuję w takim kinie wiwisekcji
psychiki a decydującą sprawą jest to, czy dobrze się bawię oglądając taki film .Interesuje mnie
ROZRYWKA i gra aktorska nie przeszkadzająca w odbiorze filmu.Te kryteria zostały spełnione, więc
film spełnił swoje zadanie i dał właśnie taką satysfakcję jakiej oczekiwałem siadając przed
ekranem.
Nie rozumiem silących się na oryginalność niektórych komentujących ten film.

ocenił(a) film na 6
dzinio

jestem za ... film jest taki jakiego oczekiwałem po produkcji ze Stathamem w roli głównej. A po obejrzeniu "Kolibra" miałem spore obawy ... Odpowiednia, mała ilość dialogów, sporo bijatyki i strzelanek, ciekawy wątek trójkąta :) , no i Lopezka idealnie zagrała "zdesperowaną przed 40-tką". Film na odprężenie ...

dzinio

W punkt!

dzinio

O! I takie podejście do filmu tej kategorii to ja rozumiem i popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones