PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 600
ocen
6,6 10 1 163600
5,9 26
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

ten film to katastrofa!!!gdybym siedziała bliżej wyjścia na pewno bym wyszła!
o czym to było???

użytkownik usunięty
czkawek

Trzeba było wyjść. Jak się jest jełopem to się nie zrozumie nawet najprostszego konceptu! Czego w
"Parnassusie" można nie zrozumieć?!!!!

ocenił(a) film na 7

może nie nie zrozumiec, ale film był strasznie chaotyczny. Chociaż ja tez niektórych szczegołów nie zrozumiałem.

czkawek

Uważam, że ciężko było totalnie niczego nie zrozumieć z tego filmu, bo jest on mega uniwersalny,opowiada o prostych, najbardziej elementarnych czynnikach życia każdego człowieka. chyba, że nie ma się żadnych refleksji na temat otaczającego świata,a wtedy ogromnie komuś współczuję.

użytkownik usunięty
danonek_86

No właśnie, ciężko było zupełnie niczego nie zrozumieć. Wczoraj w kinie też słyszałam opinię dziewczyny:
"niczego nie zrozumiałam"...No bez przesady, film naprawdę dotyczy elementarnych, podstawowych,
rudymentarnych wręcz kwestii. Mimo różnorodności i złożoności obrazów film nie jest skomplikowany!

czkawek

Dupy tak mają jeśli czgoś nierozumiesz oglądnij pare razy i dopasuj do swoich przemysleń jesli takich niemasz to zapytaj kogoś kto żyje!!! przykro mi

czkawek

wow...strasznie sługo się nie logowałam :)
muszę wam powiedzieć, że film wcale nie był taki zły, był zdecydowanie lepszy poziomem od waszych wypowiedzi...nie ma to jak skomentować czyjąś wypowiedź i naubliżać mu przy okazji...chcąc odnieść się na koniec do waszych wypocin proszę mi powiedzieć w którym dokładnie miejscu powiedziałam, że niczego nie zrozumiałam? czytanie ze zrozumieniem przerasta?
kocham was ludzie :*

ocenił(a) film na 8
czkawek

Pytanie "o czym to było" dało sugestię innym o tym, że nie wie pani o czym mowa w filmie. Innymi słowy-nie zrozumiała pani filmu. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 4
majkoss

Być może wtedy go nie zrozumiała.
W 2009 roku kiedy jeszcze byłem dzieciakiem nie podobał mi się za bardzo, bo nie rozumiałem tego filmu. Jak go wczoraj obejrzałem to nawet nie jest taki zły, a przynajmniej wiem, o co w nim chodzi :)

ocenił(a) film na 9
czkawek

obyś po 5 latach zrozumiała,że to co widzisz nie jest tym co czujesz...ale tego typu emocje mogę przypisać tylko sobie...nie można żądać od mrówek aby nagle poznały świadomość aniołów...cała alegoryczna wyprawa w Parnassusie polega na grze symboliki,świadomości widza,radości z uwikłania się i w końcu zrozumienia tego filmu...ale jakże przewrotna jest struktura EGO ...? codziennie płacisz moja droga rachunek z życia jakie mogłaś poznać z zamkniętymi oczami :) have a good sleep or?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones