PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594}

Partner

The Associate
7,1 6 620
ocen
7,1 10 1 6620
Partner
powrót do forum filmu Partner

Komedia jest lekka i przyjemna w odbiorze.
Film widziałem już kilka razy i choć nie uważam go za jakiś wybitnie dobry film to jednak uważam, że zasługuje na wysoką ocenę. Jest po prostu bardzo dobry :)

Finałowa scena w klubie podczas wręczania nagrody dla najlepszego businessmana to już klasyk gatunku hehe :)

Zastanawia mnie jednak jedna kwestia.
Skoro Cutty został wymyślony, trafiał na okładki gazet i ogólnie był popularny, jak to się stało iż nikt (nawet agent skarbowy) nie sprawdził, czy taki człowiek gdziekolwiek, w jakiekolwiek ewidencji ludności istnieje?
Ja wiem, że to jest dość prosta komedia ale czy istnieje jakieś logiczne wytłumaczenie ww.?

ocenił(a) film na 8
_MAX_

hm... a taki np. Nikodem Dyzma? czy ktoś sprawdził jego listy uwierzytelniające? a Czesław Wiśniak w filmie "Konsul", czy ktoś go sprawdził?:-)

ocenił(a) film na 8
FatShopen

Ale to nieco inne realia ;)

Mimo, że Dyzmę i Wiśniaka powinni zweryfikować odpowiedni funkjonariusze, jednak nikt tego nie zrobił :)

A w imperialistyczno-kapitalistycznym systemie oczekiwałbym jednak, że skarbówka albo inne agencje człowieka z pierwszych stron gazet czy tez szpiedzy korporacyjni sprawdzą dokładnie ;)

ocenił(a) film na 8
_MAX_

W poście do to tej pory nie sprawdzają (lub sprawdzają, ale nie ujawniają) informacji o ludziach biznesu czy polityki , może w stanach też to "zlecenie na weryfikacje" gdzieś przeleżało w szufladzie któreś z agencji ...
oczywiście to komedia , więc nie ma co teoretyzować co by było . Jest jak jest i grunt, że można się przy tym nieźle ubawić . Oczywiście największa w tym zasługa pani Goldberg, ale drugoplanowi aktorzy też na wysokim poziomie. Gdy do tego dodać niebanalny scenariusz z mądrą myślą przewodnią i ładną muzyczkę w tle , to mamy super filmik do obejrzenia, czego wszystkim życzę !
Sam film 7 , natomiast za pomysł +1 czyli ostatecznie 8/10

użytkownik usunięty
OmniModo

Wypada się tylko zgodzić z taką opinią :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones