PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740716}

Paryska dziwka i książę

Connasse, princesse des coeurs
4,9 2 372
oceny
4,9 10 1 2372
Paryska dziwka i książę
powrót do forum filmu Paryska dziwka i książę

Ulotna puenta

ocenił(a) film na 4

Ciężko mi oceniać ten film. Rolę odgrywaną przez właściwie jedyną aktorkę uważam za absurdalną i naprawdę mało śmieszną. Ciekawsze natomiast są reakcje otoczenia na jej nawet najdurniejsze zachowania a wręcz ich brak. Ile w tym spokoju i kultury! Jesteśmy zalewani eksperymentami z ukrytej kamery, więc taka produkcja nawet nie powinna dziwić, podobnie jak to, że rzadko w takich przypadkach można dostać „wpier*ol”, słowny czy bardziej dosłowny ;) Kwintesencją filmu jest dla mnie scena w parku, gdy Camilla „porzuca Harrego” i wygłasza przemówienia do plebsu pt. „nie bójcie się być tym, kim chcecie” :) To ludzie sami stoją na przeszkodzie w realizacji swoich marzeń. Uwiera nas to, co wypada, to, że ktoś może się śmiać… Ten dziwny film pokazuje, że kluczem w realizacji własnych celów nie jest inteligencja i odpowiednie środki a odwaga i umiejętne forsowanie własnych treści bez śladu zażenowania. Nawet jeśli nie chce się zdobywać księcia na męża, można by wykorzystać tę lekcję. Nie bądźmy sami dla siebie ograniczeniem :)

ocenił(a) film na 7
JoA84

Mądre słowa,podpisuję się pod nimi,ale przy okazji dodam,że ja jednak się dobrze bawiłem na tym filmie i mocna siódemka mu się należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones