Liam trzyma fason, jest "nieśmiertelny":)

Film wciąga natychmiast, intryguje oryginalnością pomysłu, wątku, potem trochę zbliża się do fabuł z pociągiem, którego nie można zatrzymać, ale nadal nie przestaje interesować i angażować widza. A nawet zaskakiwać do samego końca.
Efekt specjalny z rozwalającym się pociągiem super. Jeden wygibas Liama i innego bohatera był grubo szyty, ale cóż...takiemu kinu wybacza się, zwłaszcza, że od początku jesteśmy wciśnięci w fotel i zadowoleni :)

13
  • o jak ładnie powiedziane! "Wygibas" jest tu odpowiednim określeniem, tak samo jak "takiemu kinu wybacza się".
    Podoba mi się, jak ludzie się czepiają, że coś jest "nierealistyczne" albo "nieprawdopodobne" xD - kochani, to jest fikcja. I bardzo dobrze.

• ależ ja się nie czepiam:)) tak ma być w tego rodzaju kinie, ma forsować emocje, pobudzać wyobraźnię, zachwycać technologią, itp. dlatego ten film jest bdb. wg mnie. Wszystko zostało spełnione, zaspokojone i fachowo zrobione, żadnych uchybień. Aktorzy też nie zawiedli. Inne oczekiwania są wobec każdego rodzaju kina - sensacji, horroru, thrillera, science-fiction, dramatu psychologicznego, komedii takiej śmakiej czy romantycznej... choć prawdę mówiąc te podziały mieszają się, ja ich definiowania nie lubię, trzeba być otwartym, po prostu:) Warto mieć świadomość, że bdb może być nie tylko dramat psychologiczny, odmóżdżająca rozrywka też jest ważna i może/musi być na poziomie. Tak jak np. dla mnie bdb. jest "Pasażer" i "Królowa chmur" - filmy z innej bajki, ale oba odpowiednio zrealizowane i opowiedziane i na oczekiwania (rozrywki czy myślenia, analizy, dołowania się etc.) spełnione. Chodzi o to, czego w danym dniu, momencie oczekujemy i czy to jest na poziomie.

• Mi się mega podobało, ale ten skok z pociągu... no lekka przesada, ale staram się o tym nie pamiętać

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: