PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026233}

Pati i klątwa Posejdona

Pattie et la colère de Poséidon
6,0 208
ocen
6,0 10 1 208
Pati i klątwa Posejdona
powrót do forum filmu Pati i klątwa Posejdona

Zapowiada się obrzydliwie!

użytkownik usunięty

Widziałem w swoim życiu wiele zwiastunów, ale ten wyjątkowo mnie obrzydził! Dawno nie miałem do czynienia z tak odpychającą zapowiedzią, po której od razu bym stanowczo powiedział "nie mam zamiaru tego oglądać"! Twórcy naprawdę przeszli tu samych siebie, ale nie z tych powodów, dla których powinni...

ocenił(a) film na 7

w sumie to czemu ?

użytkownik usunięty
frulqa

1. W jednej ze scen jest pokazany goły tyłek. Nie wiem po co.
2. W innej scenie występuje jakaś ośmiornica z widocznym glutem na nosie. To obrzydliwe!
3. W jeszcze innej scenie zostaje pokazane jak mewa wymiotuje do wiadra. To również obrzydliwe!
Zwiastun trwa tylko dwie minuty więc moim zdaniem takich sytuacji w samym filmie będzie znacznie więcej. Jestem wyczulony na takie sytuacje niezależnie czy mamy do czynienia z małym czy dużym studiem. Przy "Shreku" i "Epoce Lodowcowej" też zwróciłem uwagę na takie "żarty", ale tam chociaż reszta była ciekawa, zabawna i mądra. A w każdym razie ich pierwsze części, bo potem z każdą kolejną odsłoną cyklu było już tylko gorzej...
Podejrzewam, że "Pati" będzie BARDZO daleko do poziomu wyżej wymienionych produkcji i to naprawdę delikatnie mówiąc.
Podsumowując, ominę ten film szerokim łukiem i poszukam czegoś co mnie prędzej zaciekawi.

ocenił(a) film na 4

Nie ma sensu iść na to do kina. Szkoda kasy. Dla przykładu polecam festiwal Animafest dla dzieci Gdańsk. Co roku w listopadzie najlepsze bajki danego roku. Piekne bajki treścią oraz graficznie animacja. Jednak malo wymwgajacym rodzicom i dzieciom się podoba. Bo prosta wolna i bez nerwów jak te z netflixa niektore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones