PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411099}

Patologia

Pathology
6,6 34 685
ocen
6,6 10 1 34685
6,5 4
oceny krytyków
Patologia
powrót do forum filmu Patologia

Ostro po**bany film. I bardzo mocny. Działa na człowieka. Ciężko jest mi go ocenić. Fabuła
jest dla mnie tak jakaś niezbyt świetna, ale ponad przeciętną na pewno. Ciekawy pomysł,
zdjęcia mistrzowskie, efekty jeżeli można tak to nazwać, chodzi mi o sceny z anatomią
człowieka są tak elegancko zrobione, że nie spotkałem się wcześniej z tak realistycznym
obrazem. Końcówka jest nie do przewidzenia. Już od momentu jak Ted spróbował zabić
resztę ekipy. Nie podobało mi się natomiast to jak szybko wszystko się rozwinęło, jak Teddy
zaczął się pieprzyć z Juliette, w ogóle jak szybko wszedł w tą grę. Bardzo ruszył mnie ten
film, prócz niego tylko dwa filmy zadziałały na mnie tak silnie: Requiem fo a dream oraz
Stoic(polecam)! Jedyna jakość w jakiej jest sens oglądać ten film to Blu Ray zwykły bądź
zripowany. Wystawiam 9/10 ze względu jak ten film na mnie zadziałał, bo gdyby nie to, to za
fabułę dałbym 7.

ocenił(a) film na 6
Herku1

Też miałam problem z oceną tego filmu, ale ostatecznie dostał ode mnie chyba zasłużoną 6. Jak dla mnie zbyt dużo niepotrzebnych scen (głównie sceny seksu- zwłaszcza ta w przyczepie), nie wiem czy reżyser miał aż tak ogromną chęć wywołania kontrowersji, ale mnie to nie ujęło. W każdym razie pomysł całkiem niezły,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones