PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8579}
6,5 2 542
oceny
6,5 10 1 2542
5,0 4
oceny krytyków
Patrzę na ciebie, Marysiu
powrót do forum filmu Patrzę na ciebie, Marysiu

to jest najgorszy film , oglądałam wczoraj połowę tego filmu i to jest żenada 0/10 to nie był normalny film tylko jakiś paradokument jak wtedy kamerzysta to nagrywał. Dziwię się że tacy aktorzy jak : Ś.P Marek Walczewski, Leon Niemczyk, Maja Ostaszewska, Małgorzata Niemirska i Sylwester Maciejewski wzięli udział w tym gównianym filmie.

kinomanka_13

film jest specyficzny i trudny w odbiorze. Też nastawiałam się na coś lepszego. Film ma potencjał, ale raczej zmarnowany, jakby reżyser miał nań kilka pomysłów, a żaden do końca nie przemyślany.

ocenił(a) film na 7
kinomanka_13

nie bierz się za takie filmy bo jak widać to za wysoki poziom dla Ciebie i nie komentuj bo się kompromitujesz, to jest film dużo głębszy niz Ci się wydaje i nie jeden aktor serialowy bo poprostu poległ na takiej grze na dzień dobry. To jest trudne głebokie kino.
Trzymaj się seriali i proszeniem na kolanach o autografy kiepskich aktorek z tychże seriali.

kinomanka_13

Kolejny polski film, który ciężko obejrzeć ze względu na fatalny dźwięk, tzn. raz za głośno, raz za cicho. Poza tym pokazuje humory (lub jak kto woli fochy) nie do końca normalnych ludzi, nie wiedzących czego tak naprawdę chcą, a przynajmniej nie wszyscy wiedzą. Nie wiem skąd taka wysoka ocena :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones