PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490878}

Paul

6,6 35 127
ocen
6,6 10 1 35127
5,8 5
ocen krytyków
Paul
powrót do forum filmu Paul

Paul vr Ed

ocenił(a) film na 10

Hej.

Właśnie jestem po seansie Paul'a, w połowie przypomniał mi się film "Ed", który swego czasu był sensacją, a gdzie tylko można było, ogłaszany był jako "rewolucyjny", że czegoś takiego jeszcze nie było... Nieprzypadkowo wspomniał mi się ten film podczas oglądania "Paul" - dlaczego? Bo właśnie czegoś takiego spodziewałem się po Ed'zie, cały film był na równym, świetnym poziomie, nie to co Ed - kilka gagów, w zasadzie pokazanych w Trailerach, a całość pozostawiała niesamowity niedosyt.

Przy oglądaniu Paula błagałem tylko żeby na końcu nasz zielony kolega nie umarł w poświęceniu czy coś, i to też trzymało w napięciu.

Wspominam o Ed'zie ponieważ produkcje są do siebie trochę podobne - mamy postać która w ogóle nie powinna istnieć (przynajmniej na ziemi ;) ), porwania, pościg, strzelaniny itd. Z tą różnica, że o Paul'u dowiedziałem się z Top Gear, a o Ed'zie trąbiły wszystkie możliwe media. Jak widać po raz kolejny sprawdza się to, że nie kasa, a scenariusz i realizacja są kluczem do świetnego filmu.

ocenił(a) film na 6
segativ

o filmie również dowiedziałem się z Top Gear, również skojarzyłem go od razu z TEDEM, aczkolwiek obie produkcje postawiłbym na równi.

segativ

przepraszam o jakim filmie mowa?? nie kojarzę żadnego filmu o tytule Ed ani Ted - nie licząc filmu o szalonym miśku - mogę prosić o odpowiedź :)

ocenił(a) film na 10
ritanatansen

Ted, źle napisalem na początku. Tak to ten film o pluszowym misiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones