PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016719}

Pearl

7,0 15 639
ocen
7,0 10 1 15639
7,9 21
ocen krytyków
Pearl
powrót do forum filmu Pearl

Film wręcz komiczny. Nie rozumiem tak wysokiej oceny i zachwytu nad nim. Jak mniemam jest to spowodowane główną aktorką. Niestety film ogląda się dla historii, nie dla jednej aktorki. Abstrakcyjna historia, która została tu zbudowana nijak ma się do horroru, tym bardziej horroru psychologicznego. Gówno 1/10

justynabarcik

Myślę, że powinnaś się zająć gotowaniem, albo czytaniem, ponieważ Twój sposób oceniania zrozumiałabym u dziecka, ale nie u osoby dorosłej. 1? Taką ocenę to można dać jakiemuś gniotowi pokroju Rekinado.

Na ocenę filmu składa się nie tylko fabuła, ale także muzyka, scenariusz, gra aktorska, to jak film wygląda. Za same te elementy 5-6 to jest minimum. Gdybym nie znała żadnego z aktorów, spokojnie dałabym się nabrać, że to film, który ma z 50 lat i został obrobiony, jak to miało miejsce w przypadku "Sami swoi".

Nie wiem, czego Ty się spodziewałaś, ale odradzam sugerowanie się gatunkiem, bo w Polsce bardzo często gatunek filmu jest przypisany od czapy. Ale Ty powinnaś być na tyle inteligentna, aby to obejść i ocenić film jak najbardziej uczciwie. Bo Twoja ocena to czysta ignorancja. I właśnie dlatego uważam, że przymusowe testy na IQ powinny być robione, bo jak widzę takie wybryki natury, co rzucają 1 na prawo i lewo do mi ręce opadają.

Claudija91

muzyka??? nie rozumiem jaki muzyka moze miec wpływ na film, muzyke mozna sobie włączyc poza filmem...

astijuj

Wszystko ma wpływ na film. Po to ktoś tą muzykę skomponował specjalnie do tego właśnie filmu. Muzyka ma ogromny wpływ na odczuwane podczas sensu emocje. Trzeba być głuchym, aby tego nie rozumieć.

astijuj

O ja pierd*le :O Powiedz to Hansowi Zimmerowi, Celinie co zrobiła w Tytaniku, albo jestes trolem albo upośledzony, innej opcji nie widzę :)

Flin892

ani to ani to, po prostu nie zwracam uwagi na to jaka muzyka leci w filmie bo skupiam sie na fabule, a po drugie za bardzo nie lubię muzyki, a szczególnie radia i mam do tego prawo.

Flin892

jedyną muzyke jakąś słucham to lokalną z ziomkami z przekazem

Claudija91

ja dałem 3 bo niestety nielogiczny dramat, taki tam dla nastolatków

ocenił(a) film na 7
astijuj

Konkrety ? Jakie nielogiczne rzeczy tam występują ?

skotar93

to ze ten film nie ma nic wspólnego z prawdziwym zyciem, same głupoty

ocenił(a) film na 8
astijuj

potężne argumenty, nie ma co

ocenił(a) film na 7
astijuj

no to gratuluje świadomości, skoro wg Ciebie w życiu nie występują psychopatyczni mordercy, pewnie te wszystkie informacje w mediach o takich ludziach to ściema.

justynabarcik

Idź oglądać vege

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones