PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229109}

Pechowy poker

Edmond
6,0 956
ocen
6,0 10 1 956
6,0 2
oceny krytyków
Pechowy poker
powrót do forum filmu Pechowy poker

ŚWIETNY FILMIK!!!!!!!!!!!!!! NIE WIEM CZEMU TYLE NEGATYWNYCH OPINII, ZE TEN FILM TO DNO I BEZNADZIEJNA I ZE JEST NUDNY!!!
WRECZ Przeciwnie filmik wciaga od samego poczatku do samego konca!!! Rozkreca sie z kazda minuta. Jest coraz ciekawszy. Dialogi i gadki tego typa zostaly przemyslane i dobrze napisane!! Co jak co ale gosc ma poniekad racje i mowi tak jak by pomyslal sobie wiekszosc z nas facetow! Szczegolnie jak byl w tej restauracji i to co proponowal tej kelnerce! :)
Swietny filmik, gosc po wielu latach pracy postanawia oderwac sie od zycia i zabawic sie wkoncu troche, ale jak to sie konczy to juz sami musicie obejrzec!!!! Naprawde solidny i dobry filmik, szkoda ze tak bardzo krotko trwa, bo ogladalo mi sie go naprawde BARDZO PRZYJEMNIE!!!!!!!!
10/10

Poznaj_Rzeznika

zgadzam się, obejrzałem go wczoraj i bardzo przypadł mi do gustu, najpierw jakos nie ciągnęło mnie do obejrzenia go, ale jak już włączyłem to nie mogłem oderwac wzroku, daje 8/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones