PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229109}

Pechowy poker

Edmond
6,0 956
ocen
6,0 10 1 956
Pechowy poker
powrót do forum filmu Pechowy poker

Największym i jedynym plusem tego filmu jest to, że trwa 78 minut. A największym minusem, że ktoś tak znakomity jak Mamet maczał w tym palce (napisał sztukę chyba). Cóż pomyłki zdarzają się nawet największym.

ingridcole

Największym plusem tego filmu jest to że tacy ludzie istnieją największym minusem jest za krótki film bez szerszego rozwinięcia tematu moja ocena 6 Pomyłką jest raczej twoja ocena a ten Marnet co maczał palce zrobił dobry uczynek dla swiata filmu

ocenił(a) film na 1
soulheart

Dzieciaku, zdania w stylu: "Pomyłką jest raczej twoja ocena" zostaw sobie na naszą klasę, albo inny adekwatny portal. O gustach się nie dyskutuje. Może kiedyś was zaczną tego uczyć na lekcjach. Ja wyrażam swoją opinię, ty swoją a jak masz problem z testosteronem to idź pobiegaj albo co.

ingridcole

Nie wszystko jest kwestią gustu mądry panie recenzencie Nie przedstawił Pan zadnej konstruktywnej krytyki tego filmu takie sugestie bez konkretów że film jest warty tylko 1 nie maja żadnego sensu dla inaczej oceniających Ma Pan racje o gustach się nie dyskutuje ale można starać się oceniac cokolwiek bardziej obiektywnie niż subiektywnie Przepraszam że Pana sprowokowałem Chciałbym być dzieckiem


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones