PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 425
ocen
6,3 10 1 57425
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Jak możliwe jest to, że dwiema możliwie zagrażającymi półbogami byli Percy i Thalia? Przecież
Tyson też był dzieckiem najstarszego boga - Posejdona, dlatego był bratem Percyego. Błąd w filmie,
czy moje nie uważne oglądanie? :P

ocenił(a) film na 6
hubi_1998

Półbóg, czyli pół człowiek, półbóg. Tyson nie był półbogiem, bo jego matka nie była człowiekiem. Trzeba było słuchać...

ocenił(a) film na 4
200pa

a ok, dzięki. tak myślałem, że o czymś zapomniałem :P

ocenił(a) film na 5
hubi_1998

Najwyraźniej bycie pół-nie-człowiekiem pozbawia go możliwości bycia półbogiem, ale nie pozbawia go możliwości uleczenia się wodą, która jest jednak wodą nad którą Posejdon nie ma władzy. Jak dla mnie clusterf*ck paradoksów. Jakby mnie to bardziej obchodziło pewnie bym przeczytał książkę i obniżył wystawioną temu filmowi ocenę.

Najbardziej spodobał mi się gościnny występ Nathan Filiona i jego nawiązanie do Firefly ("serial, który niestety anulowano").

ocenił(a) film na 4
200pa

Dałas 10/10 temu filmowi? Albo nie przeczytałas książki, albo lubisz takie kicze dla nastolatków. No, ale 10/10 dane filmom z kanału dla dzieci ,,Disney Channel" wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) film na 4
hubi_1998

Przeczytaj książkę. Wszystko bedziesz wiedział. Tak wgl, to Percy zakolegował się z Tysonem w szkole, myśląc, ze jest po prostu strasznie wysokim, samotnym, bezdomnym chłopakiem. A to tylko jedna z wielu rzeczy, które zmienili -,- KURDE, KRONOS NIE POWSTAŁ W DRUGIEJ CZĘŚCI, A LUKE NIE ZDOBYŁ RUNA! Co to ma wgl być? A aktorzy są zdecydowanie za starzy.

hubi_1998

Wiem, że mnie nie posłuchasz, ale lepiej przeczytaj książkę (albo całą serię). Zrozumiesz wszystko i do tego będzie jasne, a w filmie bardzo dużo rzeczy zniekształcili, i się trochę pomieszało.

SPOILER

Ale za usunięcie Aresa z ZP to temu Chrisowi C. głowę bym urwał!

filmowy_laufer

całkowicie się z tym zgadzam
a dla fanów książki ...

Wstukajcie w google : Herosi nowe pokolenie > trzeci link od góry prowadzi do mojego bloga w którym w mozecie być Herosami i pisać własne pamiętniki !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones