PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623763}
4,2 3 730
ocen
4,2 10 1 3730
Perwersyjna siostra
powrót do forum filmu Perwersyjna siostra

Specjalnie założyłem konto, aby napisać o tym filmie. Akcja filmu do momentu około 1:10 była ciekawa (Jedno tylko drażniło mnie przez cały film. Nie wiem co musiała zrobić żeby zagrać w filmie "AKTORKA" grająca nurse killer, ale było to najgorsze co widziałem od dawien dawna. Totalne beztalencie i żenada.), ale końcówka... ta cała akcja w szpitalu... to totalne badziewie wyssane z palca. Raptem niewiarygodnie szybko zaczęła się przemieszczać i nikt jej nie mógł dać rady. A akcja w pokoju w którym się zamknęła to szczyt wszystkiego. Po sforsowaniu drzwi wszyscy jakby o niej zapomnieli i zachowują się jakby nie było już zagrożenia. Ona w błyskawicznym tempie się maskuje i ..... tralalala... la la la. 2/10

ocenił(a) film na 3
alok

A to nie wiedziałeś że w Stanach takie są standardy?
Jak dwóch policjantów goni przestępce i jeden się potknie i upadnie to drugi przede wszystkim pomaga mu wstać i pyta czy aby nic mu się nie stało, potem obaj kontynuują pościg, jeden prowadząc drugiego.

alok

Ten pielęgniarz schyla się nad nią jak gdyby nigdy nic. A przecież przed kilkoma sekundami chciał go zabić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones