PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623763}
4,2 3 730
ocen
4,2 10 1 3730
Perwersyjna siostra
powrót do forum filmu Perwersyjna siostra

Ocena...

ocenił(a) film na 2

Moja ocena nie wynika z faktu obejrzenia tego "arcydzieła",gdyż nijak nie można filmu obejrzeć (ani w kinie,ani na dvd,ani pobrać...) tylko z połączenia fabuły,plakatu i obsady. Moja wyobraźnia naszkicowała obraz filmu i stąd jego wysoka nota :-D

ocenił(a) film na 2
ali_g77

Nurse 3-D - 10/10!
Popieram przedmówcę. Już za sam plakat to "arcydzieło" zasługuje na ocene przynajmniej 7. Do tego wciągająca fabuła oraz rewelacyjny i niezastąpiony Corbin Bleu,który u bogu m.in.Nicka Whitakera zagrał bosko w filmie High School Musical! Czekam na ten film z niecierpliwością,aby go gdzieś zobaczyć...

ocenił(a) film na 2
stanlej83

Cieszy mnie,że ktoś podziela moje zdanie i entuzjazm ;-) Dodatkowo chciałbym zauważyć,że dzięki naszym ocenom film ma już notę 7,0/10,co może skłoni któregoś z dystrybutorów do tego,abyśmy ujrzeli na własne oczy ten gniot. Przepraszam,ale chochliki nie śpią :-/ To arcydzieło miało być ;-)

ocenił(a) film na 2
ali_g77

Znalazłem trailer tego arcydzieła! Jest na wietnamskiej stronce z torrentami,ale nie potrafię tego pobrać,ponieważ mój IP jest spoza terytorium Azji :-/
To nic.Pozostaje tylko nacieszyć się samym plakatem...

ocenił(a) film na 2
stanlej83

Może ktoś z czytających posiada jakiegoś znajomego na NK,lub FB z Wietnamu,który mógłby nam przesłać trailer,abyśmy ujrzeli na własne oczy przynajmniej tyle? ;-)
Będziemy wdzięczni a w ramach podziękowania gwarantujemy miskę ryżu :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
zielonyelf

Chłopie,kolego,przyjacielu,WYBAWCO! Podaj linka! :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
zielonyelf

Dzięki wielkie! Zaczęło się od założenia tematu dla żartu a skończyło na linku :-D
Ale pobierzemy,zobaczymy,ocenimy. Pzdr!

ali_g77

Spoko, jak widzę taki plakat to tez szukam na necie ;)

ali_g77

Sam się nabrałem, jakieś hinduski badziew :( szukam dalej

ocenił(a) film na 2
zielonyelf

Dzięki za info,bo jestem w trakcie pobierania. Trochę się zdziwiłem,że tak szybko to znalazłeś,ale widać ten film jest to chyba rarytas,bo nawet zwiastuna nie ma :-D

ali_g77

Zwiastun jest, tylko zablokowany :/ a link znalazłem właśnie przy zwiastunie :(

ocenił(a) film na 2
zielonyelf

No wcześniej wspomniałem wlasnie o tym zwiastunie na azjatyckich torrentach.Ale linka tam nie widziałem...
Z jakiego kontynentu pochodzisz kolego?

stanlej83

Europa ;)

zielonyelf

Czy ten film wogule powstał ?

Umbrella_OC

wg tego tak http://www.imdb.com/title/tt1913166/?ref_=sr_1

ali_g77

Są niestety takie filmy które podchodzą pod legendę lub mit. Miałem przyjemność jeden z nich ogladać na nocy horrorów pare lat temu ale w internecie nie istnieje. Chociaż mimo wszystko uważam że ten film to lipa i nigdy nie powstał. Aczkolwiek mam nadzieje że sie myle. Także bede szukał i w razie co wrzucę linka.

ocenił(a) film na 2
bizonen

E tam... Skoro jest obsada,plakat,szkic fabuły to musi gdzieś być. Może jest on wyświetlany na wzór kwestii,którą mówiło się w pierwszych klasach podstawówki (czyli wieki temu) - "Nie mogę ci tego powiedzieć,bo inaczej musiałbym cię potem zabić" :-D
Po prostu jedni filmu nie widzieli a drudzy widzieli i nie żyją :-D
Tak,czy owak jeśli znajdziesz,to będziemy wdzięczni! Pzdr.

ali_g77

Coś jak w the ring. Bardziej niż prawdopodobne. Jeżeli w ciągu tygodnia się nie odezwę nie dla własnego bezpieczeństwa nie szukajcie tego filmu :P

ocenił(a) film na 2
bizonen

Więc proponuję,abyś zaraz po obejrzeniu napisał szybko,czy film fajny a potem możesz już odejść z tego świata z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku :-D

ocenił(a) film na 3
ali_g77

Jeśli dalej marzysz o obejrzeniu to za 3 miesiące premiera:)

ocenił(a) film na 2
Dealric

Poważnie?! U nas,czy trzeba bilet lotniczy do Singapuru kupić? ;-)

ocenił(a) film na 2
Dealric

Poważnie?! U nas,czy trzeba bilet lotniczy do Singapuru kupić? :-)

ocenił(a) film na 2
Dealric

Poważnie?! U nas,czy trzeba bilet lotniczy do Singapuru kupić? ;-)

ocenił(a) film na 3
ali_g77

Europejska, nie wiem czy też polska.

ocenił(a) film na 2
Dealric

Do Niemiec nie jest daleko :-D
Trzeba to ogłosić jakoś,bo bez echa przejść nie może. Masz jakiegoś znajomego w Faktach TVN,albo Wiadomościach na Polsacie może?
Ja mam w TV Trwam,ale chyba na nich nie można liczyć w temacie promocji NURSE 3D :-D
Tak trochę odbiegając od premiery... Ktoś nam obniżył ocenę filmu!!! Było 9,5 a teraz jest nieco ponad 6! Oby wam złamasy poodpadały ku**sy! Co za banda! ;-)

ali_g77

http://www.youtube.com/watch?v=t-uhnGvSK-o


Zwiastun mówi o 214 roku.

ocenił(a) film na 2
FerPlej

214 ?!
No to przegapiliśmy premierę... Niech to szlag! :-D
Spoko. Dzięki za info ;-)

ali_g77

Jaka drwina :) Oczywiście, że mi zjadło 0 i powinno być 2014 :P

ocenił(a) film na 2
FerPlej

Nie DRWINA,tylko ŻART. Załapałem o co kaman - dlatego na końcu napisałem "Spoko. Dzięki za info" ;-)

ocenił(a) film na 2
ali_g77

W życiu bym nie pomyślał,że ten 'film' będzie kilka razy leciał na NC+.
Ale jakoś mnie nie ciągnie,aby raz jeszcze przy nim ziewać i czekać na napisy...heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones