PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4406}

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

C'era una volta il West
8,0 49 739
ocen
8,0 10 1 49739
8,9 22
oceny krytyków
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
powrót do forum filmu Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Genialny

ocenił(a) film na 9

Takich filmów się już nie robi, Pewnego razu to klasyk który potwierdza swój geniusz za każdym razem gdy go oglądam. Jednak szkoda że pierwszy raz z tym filmem mam już za sobą. Dzisiejsza gimbaza pewnie wystawiła by 2 albo 3 , cóż trudno tępota to znak naszych czasów. Ennio Morricone, na geniusz tego pana nie ma słów, drugiego takiego nigdy nie będzie.

ocenił(a) film na 1
Danas_fw

bla... bla ... bla, jeszcze cośś ??
chcesz pisać widzę jak "prwadziwy" krytyk widzę, ale coś ci to nie wychodzi.. .hmmm (pomyślmy)
Może weź jakieś korki albo coś.
Pozdrawiam i buziaczki zostawiam : **

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Korki mi niepotrzebne, a i krytykiem żadnym nie jestem : ) Pewnie na co dzień masz do czynienia z bardzo prymitywnymi formami wypowiedzi, to się dziwisz jak ktoś napisze coś poprawnie po polsku. Słuchaj skarbie przemyśl moje propozycje z tematu Walkera
i jak się na którąś zdecydujesz pisz jak najszybciej.

ps. Diablicaaa hmmm pomyślmy, coś mi to mówi to nie ty czasem złotko robiłaś sobie paluszkiem przed kamerką internetową ?

ocenił(a) film na 1
Danas_fw

nie chcę z tobą nicc synuś .. !
ale jesteś za młody żeby cokolwiek zrozumieć więc skończ już proszę bo tego czytać się nie da : <
te twoje ahy i srachy są modne w podstawówce : * < 3

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Młody faktycznie jestem mam 22 lata, ale myślę kochanie patrząc na twoje ulubione że ty jesteś jeszcze nastolatką, ale nie kłóćmy się o wiek w końcu na Filmwebie konto może założyć nawet przedszkolak, ponawiam prośbę z tematu Walkera o zakończenie naszego mało konstruktywnego sporu oraz bardziej stonowane i przede wszystkim uzasadnione ocenianie wybitnych filmów.

ocenił(a) film na 1
Danas_fw

mam napewno ciekawsze i lepsze filmy od twoich głupich < 33

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Oczywiście, szczególnie te z genialnym i ponadczasowym aktorem jakim jest R.Pattinson : )

ocenił(a) film na 1
Danas_fw

masz coś do robcia ?!
bo uważam, że on jest genialnym aktorem i wart uwagi :)

Diablicaaa

Znawczyni kina jak się patrzy.

użytkownik usunięty
Danas_fw

drugiego takiego nie będzie bo hołota chciała liberalizmu to ma
w liberalizmie najwyzsza jakosc nie jest wazna tylko jakosc uśredniona
stąd nie ma dzisiaj wybitnych filmów tylko filmy usrednione aby kazdy z członkow plebsu mogł je zrozumiec hehe
niestety ale plebs o niskiej jakosci odbioru stanowie wiekszosc spoleczenstawa wiec pisze sie filmy pod plebs tez o niskiej jakosci
wiecej nie pisze bo to temat na ksiazke a plebs tego tego nie zrozumie bo studiów wyzszych nie konczy

ocenił(a) film na 10

mam równać do najsłabszych? mam się dzielić moim dochodem z ludźmi któzy nawet nie są zainteresowani jakimkolwiek dochodem? przestań chrzanić bzdury o chołocie i liberaliźmie; druga sprawa iz liberalizmu na dobrą sprawę poza kilkoma krajami azjatyckimi w sferze gospodarczej za bardzo nie ma więc podaj więcej przykładu ucisku wolnościowców na fabryke snów i ijej odpowiedniki w świecie

użytkownik usunięty
minimalista

masz sie dzielić dochodem bo ludzie z którymi sie nie podzielisz zrobią rewolucję i powieszą cię kiedyś na szubienicy i nawet panbuk ci nie pomoze
ale co taki dzięcioł jak ty nieobeznany z historią może wiedzieć

ocenił(a) film na 10

w zdrowej gospodarce wolnorynkowej każdy orze jak może; praktycznie każdemu da to efektywny wymiar; jeden zarobi więcej drugi mniej ale zarobia; odsetek leni zapewne będzie niewielki; co do ludzi którzy sobie nie radzą lub są nieudacznikami ale próbuja- dochód jakiś bedą mieli; to że mały nie znaczy że będą mnie wieszać; ps. podaj mi przykład wieszania na masową skalę kapitalistów w tak skrajnych przypadakch jak XIX wielka brytania ,cesarstwo niemieckie czy też ameryka północna przełomu XIX i XX w;

użytkownik usunięty
minimalista

co ty nie powiesz pffff

ocenił(a) film na 10

więc co powiedziałem a na co nie dałeś odpowiedzi fantasto komunisto....

ocenił(a) film na 1

Drugi taki będzię ale jak sobie namalują.

Diablicaaa

ale długo myślałaś nad tą błyskotliwą ripostą, chapeau bas!
lub jak kto woli szapoba :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones