PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4406}

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

C'era una volta il West
8,0 49 740
ocen
8,0 10 1 49740
8,9 22
oceny krytyków
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie
powrót do forum filmu Pewnego razu na Dzikim Zachodzie

Cytuję: "Sergio Leone tworzy własną, operową wersję klasycznego wątku dotykającego budowy kolei. Bez Eastwooda, za to z genialnym Henrym Fondą w identycznej roli."

Wszystko fajnie, ale z tym Fondą w "identycznej roli" to nie bardzo. To Bronson przywodzi na myśl Eastwooda, a Fonda raczej Lee Van Cleefa (choć to też inne, różnie zagrane role). Recenzenci oglądają te filmy?

ocenił(a) film na 9
feuerbach

Ja przestałem czytać recki w GT bo mnie momentami krew zalewa. Kiedyś jak przeczytałem opis Jurassic Park to myślałem żeby wysłać gościowi, który to pisał film na DVD niech sobie obejrzy...

ocenił(a) film na 6
Mind

Recenzje w GW nie są wiele warte. Tą, którą zacytowałem, można bez problemu napisać nie oglądając filmu. Ja lubię poczytać "Telewizyjną" z dwóch względów. Po pierwsze nie uraczą mnie niusami o Dodzie-elktrodzie i jej nowym przewodzie. Po drugie można się pośmiać kiedy drwią sobie z jakiegoś strasznego gniota. Nie należy się jednak sugerować ani recenzjami, ani ocenami. Pamiętam w "G. Telewizyjnej" tego typu "kwiatki":
Aliens: 2/5 gwiazdek,
Oczy szeroko zamknięte: 2/5.

Podczas gdy:
Armageddon: 3/5,
Poznaj moich rodziców: 4/5,
Piraci z Karaibów: 4/5.

A dzisiaj... "Pająk" Cronenberga - 3/5 gwiazdek. Tyle co żenujące "Ladykillers". Ostrożnie z "Gazetą Telewizyjną".

ocenił(a) film na 10
feuerbach

To jest jakiś pejsaty komentarz tyle, że zamiast wylądować w śmietniku obok innych komentarzy dzieci neo, wylądował w pejsatej gazecie.
Koleś nie wie o czym mówi, nawet nie porównywałbym tego filmu do któregokolwiek z Eastwoodem ponadto filmy z nim uwielbiam ale "Once upon a time..." jest filmem wyjątkowym, co zresztą potwierdzam moją rzadką 10 w repertuarze. Wyrzuć tą gazetę, lepsze teksty przeczytasz na onecie albo WP.

ocenił(a) film na 10
skt84

Jaka gazeta taki komentarz. Koszerną... przepraszam, wyborczą to nawet szkoda d... sobie podetrzeć.

ocenił(a) film na 10
feuerbach

http://www.youtube.com/watch?v=VN3-uOjK4TY - To z mojego kanału ... To na zachętę żebyś wywalił tego szmatławca (GW) w kibel gdzie jego miejsce razem z jego śmieszną i dziecinną krytyką na poziomie małpy.

ocenił(a) film na 10
feuerbach

Z tego co pamiętam to rola Harmonijki została początkowo zaproponowana Eastwoodowi. I to by się zgadzało. Ta rola jest jakby pisana pod niego, ale Charles Bronson też zrobił z tego perełkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones