PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 378
ocen
6,1 10 1 35378
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

Nie przepadam za komediami romantycznymi,ale i w tym gatunku czasami zdarzą się perełki,niestety ten film do nich nie należy.Już od pierwszych scen bardzo kiepski i czasami żenujący humor,poza tym film bardzo przewidywalny.Już od tego wesela siostry było wiadomo kto wpadł w oko głównej bohaterce i w kogo ramionach skończy ona na końcu filmu.Na plus sam pomysł wyjściowy fabuły,oraz ta blondyneczka,która grała główną rolę.Pierwszy raz miałem okazję ją oglądać na ekranie i całkiem fajne z niej dziewcze,głównie dzięki niej dotrwałem do końca seansu.

ocenił(a) film na 5
kleju30

Widziałam już mnóstwo komedii romantycznych i mimo, że czasami są do bólu przewidywalne i proste jak budowa cepa, to mają w sobie coś ciekawego i czuć chemię między bohaterami. Tutaj nie było nic. Naprawdę oglądałam ten film bez żadnych emocji. Jedyne co mnie zaciekawiło to podobieństwo siostry Beth do ich matki (jak obie aktorki stanęły obok siebie to faktycznie mogłyby być rodziną). Nie pomógł nawet Rzym w tle :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones