PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 378
ocen
6,1 10 1 35378
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

Jestem prawdziwą fanką głupkowatych komedii romantycznych o prostej fabule, ale ten film mnie znudził :( Nastawiłam się na słodką, romantyczną historyjkę, a nie wyniosłam z tego filmu kompletnie nic, co więcej, był niesamowicie przewidywalny i momentami nudny. Obsada fajna, ale fabuła denna jak mało którego filmu...

ocenił(a) film na 6
doyna

Muszę się tutaj zgodzić... momentami starałem się, żeby po prostu nie zasnąć. Nawet postać Danny'ego DeVito nie uratowała zbyt wiele. Pomyśleć, że w latach 80. i 90. grał w o wiele lepszych filmach (nieraz takich, które dziś można określić mianem kultowych).

ocenił(a) film na 5
doyna

Ja też lubię komedie romantyczne, ot włączyć coś po ciężkim dniu, żeby zrelaksować się i odpocząć. I tak jak wy, zawiodłam się nieco. Film sam w sobie może być, taka typowa komedia romantyczna - przewidywalna, szkoda że trochę wiało nudą. I jeszcze wkurzała mnie ta cała Stacy, ta z ogromnymi oczami. Pierwszy raz miałam okazję widzieć tą aktorkę na ekranie i prawdę mówiąc ile razy pojawiała się w filmie, to nawet nie miałam ochoty na nią patrzeć, ma w sobie coś irytującego.
Co do samej fabuły jeszcze, wydaje mi się, że można to było wszystko jakoś lepiej zorganizować, bo sam pomysł nie jest aż taki tragiczny, tylko z realizacją niestety gorzej.

ocenił(a) film na 5
bad_girl00

Pomysł na scenariusz fajny ale mimo tego że to komedia to rzadko się śmiałem.Kilku dobrych aktorów,kilku przeciętnych i do tego znani ludzie nie związani z filmem (muzycy,sportowcy) a jednak coś nie wypaliło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones