PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619200}
6,1 3 006
ocen
6,1 10 1 3006
5,6 7
ocen krytyków
Phil Spector
powrót do forum filmu Phil Spector

Kolejny film na faktach,

ocenił(a) film na 6

ktory ogladnalem ostatnio. Historia mnie zaciekawila, troche poszperalem, nie do konca jestem przekonany w niewinnisc Spectora, szczegolnie jak patrze na jego zdjecia, cos mnie przeraza w jego twarzy, taki mix Polanskiego z Edwardem Nozycorekim.. brr. Co do Ala Pacino to jak zwykle b. dobry. 6/10

fari

''ogladnalem''

OBEJRZAŁEM. Nauczcie się polskiego języka jeśli piszecie coś publicznie.

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

Te "Miodek" daj se na wstrzymanie, bo alfa i omega pewnie nie jestes "geniusiu"

fari

Nie życzę sobie takich komentarzy i ocen, tylko dlatego, że słusznie Cię poprawiłem. Na takich popularnych serwisach powinno się pisać poprawnie, ponieważ lepiej dla oczu i dyskusji. Na szczęście to nie jest jeszcze Onet czy fotka.pl

ocenił(a) film na 7
KLAssurbanipal

dajcie SE po jednym i piszcie o filmie a nie o językowych niuansach, nie każdy musi pisać jak Miodek, a propo filmu REWELACYJNA gra aktorska Pacino porównywalna z filmem You Dont Know Jack - również polecam!
Ja tam uwierzyłem Philowi nie miał żadnych motywów, żeby ją zastrzelić...

spong17

Nie widzisz motywów? poczytaj sobie raporty i filmy dokumentalne o jego sprawie. Jestem 100% pewna,że ten zakompleksiony psychol to zrobił. Nie mógł znieść,że piękna kobieta go odtrąciła-GO, nadzianego i sławnego mężczyznę. Jak ona śmiała...

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

Dlaczego nie można filmu oglądać tylko trzeba obejrzeć?

jacpod

Można oglądać, ale nie ma takiego słowa jak 'oglądnąć'.
Kiedy odmieniasz słowo oglądać - to wychodzi OGLĄDAŁEM, a nie OGLĄDNĄŁEM.

KLAssurbanipal

hehehehe. Powiesz może kto to ustala jakie słowa są a jakich nie ma. Sam napisałeś OGLĄDNĄĆ, ba możesz to nawet wypowiedzieć na głos. Może w stosunku do pewnych ustalonych reguł to słowo nie jest poprawne ale to nie znaczy że nie istnieje tym bardziej że jest.

Ralph_S_

Nie wiesz o tym, że są zasady języka po to, żeby ludzie mogli się porozumiewać? Po to są określone słowa, żeby rozmówcy się mogli rozumieć. Można kaleczyć każde słowo w zdaniu, ze jedna osoba nie zrozumie drugiej. Słowo 'oglądnąć' to przykład tego, że ludzie nie czytają, nie mają kontaktu z ludźmi, a większość czasu spędzają na necie.

KLAssurbanipal

Klass ja się z Tobą zgadzam to była ironiczna wstawka ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jahlive1

Zgłosiłem cię. Mam nadzieję, że dostaniesz bana. Swoją obecnością zaśmiecasz forum.
Najlepiej, żeby społeczeństwo głupiało i zapominało języka, a jak się zwróci uwagę to wulgaryzmy i chamstwo.

KLAssurbanipal

,,Tak, oglądnąć to regionalizm małopolski. Ale regionalizmy nie są niepoprawne. Tych mniej znanych należy unikać w komunikacji ponadregionalnej ze względu na groźbę nieporozumienia. Bardziej znane – takie jak oglądnąć – mogą być używane wszędzie bez ograniczeń.
Mirosław Bańko, PWN"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones