PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=405786}
5,8 232
oceny
5,8 10 1 232
Philosophy of a Knife
powrót do forum filmu Philosophy of a Knife

że nakrecą go tak jak poprzednie części, że będzie to kino niezależne, a zrobił się propagandowy shit.

mongoloid

Jakie poprzednie części? <za krótki co za syfff....>

mongoloid

Jakie poprzednie części?? To nie jest kolejna część Man Behind the Sun!!!!!!!!! Oprócz podobnej tematyki (jednostka 731, eksperymenty, etc.) te filmy nie mają ze sobą nic wspólnego (nawet kraj produkcji jest inny..)

lysy540

To kolejna część cyklu Halucynogenów, więc może o tym mowa. Poprzednie to Wizje Cierpienia i Gwoździe.

mongoloid

Powiem ci że nie kminie żadnego cyklu Halucynogenów i nie mogę się nigdzie tego doszukać. Więc albo pierdzielisz głupoty albo ci się nazwa rypnęła. Możesz przybliżyć temat ??

Pig_us

Na filmwebie tego nie ma, to może tutaj (Gwoździe):
http://www.imdb.com/title/tt0820087/

A o "Philosophy of a Knife" wiele słyszałem, podobno absurdalnie chory, okrutny, sadystyczny i bestialski film, czyli taki, jaki potrafią nakręcić tylko Rosjanie. Ale też Jednostka 731 to było dno piekła.
Na IMDb nie ma ocen pośrednich - jest albo 1,2 albo 9,10. Czyli nie jest to film dla każdego; niektórym pewnie bardziej spodoba się "Transformers2" albo "2012".

Szczerze, to jest jedyny film z cyklu HalluCinoGeNnN Andrieja Iskanowa, który chciałbym zobaczyć. Takie "Gwoździe" (nie wiem, mogę się mylić) ale wydaje mi się, że po prostu epatują sadyzmem bez celu. A Jednostka 731 istniała naprawdę - to nie jest wymysł rodem ze szpitala psychiatrycznego - i z tego względu film jest jakoś wartościowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones