PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766890}
6,4 391
ocen
6,4 10 1 391
Phobia
powrót do forum filmu Phobia

Bardzo klimatyczny.

użytkownik usunięty

I to nie jest klimat Bollywood, a klimat mocno agorafobiczny. Bohaterka rewelacyjnie oddała wszystkie aspekty tej choroby, mentalnie, werbalnie i biologicznie. Czułam jej lęk, jej walkę i bezsilność, gdy tą walkę przegrywała. Radhika , jako Mehak była bardzo wiarygodna.

Co do drugiego poruszonego wątku, wypadł już gorzej. I jak dla mnie to był tylko sztafaż agorafobii. Zakończenie mnie rozczarowała, ale, o paradoksie, w tym rozczarowaniu zaskoczyło, bo spodziewałam się raczej końcówki w stylu „Rezydent”
In plus tego wątku, ze był tak pokazany, ze nic w nim nie było jednoznacznego. A ja byłam w tym wszystkim zdezorientowana jak Mehak.
Ogólnie film naprawdę dobry, i aż wierzyć się nie chce, że to produkcja indyjska
7.5

Zgodnie z zasadą, jeśli po przecinku występuje liczba większa bądź równa 5 - wartość zaokrąglamy w górę. Tak więc faktyczna ocena wedle obowiązującej tu skali, to 8.

użytkownik usunięty
Bokciu

F*ck! znowu zapomniałam, że miało być 7.4 ;) Ale przeciez wiesz, że jestem neurotyczka niestabilną emocjonalnie, i matematycznie tez ;)

Toteż z racji tego powinnaś przyjąć mnie z powrotem do znajomych...będę wówczas jak kojący balsam na Twoje problemy nerwicowe. ;)

użytkownik usunięty
Bokciu

Ależ ja nie mam problemow nerwicowych. Chyba z kimś inszym Ci sie pomylilam ;) A na mój neurotyzm, myśle, ze mozesz być niczym sól na rane ;)

Żebym ja Ci nie przypomniał jaką to "solą na ranie" byłem w pewnej, bardzo niekomfortowej sytuacji dla Ciebie, która to miała miejsce jakiś czas temu. :)

użytkownik usunięty
Bokciu

Zawsze byłes sola na mojej subtelnej duszyczce ;) I to żeby to przynajmniej jakas Himalajska była, czy inna zielona. Nie! Ty jak czysty NaCl ;)

Ty się chyba prosisz o publiczne odświeżenie pamięci...;)

użytkownik usunięty
Bokciu

No i widzisz, cały Ty ..... Ja wiem, że nie jestem najszczuplejsza, ale żeby od razu .... prosie?! ;)


No i muszę wziąć xanax .....przez Ciebie
;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones