PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766890}
6,4 391
ocen
6,4 10 1 391
Phobia
powrót do forum filmu Phobia

Zabrakło ciężkiego klimatu, kilka wstawek bollywoodzkich faktycznie drażniło, jednak rozwiązanie historii i sama końcówka filmu całkiem dobra z ładną muzyką. Nie zaszkodzi obejrzeć.

mitrus80

Wstawski Cie draznily? Niby jakie? Chlopie masz prawo do swojej opinii, ale to tylko film... Twoja rola (widza) jest tu taka, a nie inna... masz odpalic i ogladnac film. Nie rozumiem jak mozna ogladac film i byc przez cos draznionym... dajesz sie draznic przez film? Jak tak to troche slabo u Ciebie.... bez urazy, ale ja ten po prostu jak kazdy inny odpalilem, ogladnalem i nic wiecej... nie ma co sie draznic... film ten jest psychologiczny i jest on dobry. Nie dalbym 10 bo jednak nie zwala z nog! Takie dobre 7 uwazam za sluszna opinie. Uwazam tez, ze ten film jest powaznym filmem. Napisales, ze zabraklo klimatu ciezkiego i cos w tym jest... z podobnej tematyki o ciezkim klimacie smialo moge polecic Ci ->

http://www.filmweb.pl/film/Musarañas-2014-705934

Jak nie widziales jeszcze tego filmu to koniecznie sobie zobacz. Znajdziesz tam ciezki i tajemniczy klimat. Film jest mega i nawet jeden z lepszych jakie ostatnio sobie ogladalem. Musaranas bez bicia oceniam na 10. Uwielbiam takie tajemnicze filme kiedy zazwyczaj wszystko uklada sie w jedna calosc na samym koncu. Polecam Ci serdecznie i jak zobaczysz lub widziales to smialo opisz wrazenia. Pozdrowienia!

ocenił(a) film na 6
LosuKowal

Na pewno obejrzę, pozdrawiam.

mitrus80

Super. Mam nadzieje, ze spodoba Ci sie klimat jak i caloksztal. W mojej opinii jest o dobre 2 noty wyzej jak ten, wiec nie powinienes byc zawiedzonym i obstawiam, ze nie bedziesz :-). Licze na to, ze dasz znac po obejrzeniu. Milego seansu! Pozdrowki

mitrus80

Jak tam mitrus80? Ogladales moze film, ktory Ci polecilem? Jak tak to mam nadzieje, ze nie byl to czas zmarnowany :)

ocenił(a) film na 6
LosuKowal

Prawdopodobnie jutro go sprawdzę, chciałem dzisiaj coś innego jeszcze zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
LosuKowal

Witam, "Musarañas" oceniam na 7,5 - trochę za bardzo wiedziałem czego się spodziewać, i zabrakło mi kilku scen które można byłoby dosadniej pokazać. Dzięki za polecenie, prawdopodobnie i tak prędzej czy później bym trafił na ten film, bo podobają mi się hiszpańskie. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones