PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8627}
7,0 1 843
oceny
7,0 10 1 1843
Phoenix
powrót do forum filmu Phoenix

dziwny facet

ocenił(a) film na 7

wybrać Leile a nie Veronice, nie do pojęcia

ocenił(a) film na 8
katja_18

SPOILERY

Z jednej strony postąpił bardzo egoistycznie. Wybrał dobre rozwiązanie dla siebie tj. doświadczoną, pełną zrozumienia dla niego - Leile. Kogoś na kim mógł się wesprzeć. Jednakże skazał Veronicę na prostytucję, oczywiście nieświadomie, ale jako dobry facet mógł jej pomóc. Chęci miał dobre, nie chciał wykorzystywać młodej dziewczyny, ale jako obserwatorzy możemy stwierdzić, że wyszło nieporównywalnie gorzej - aniżeli uległby jej. Z drugiej strony być może bał się, że dziewczyna z takim parciem na seks zrobi to co Katie dla Freda.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

eee tam ona była zagubiona ale nie wyglądała na zepsutą, odn nie przypominam sobie by Veronica się sprostytuowała, dawno oglądałam

ocenił(a) film na 8
katja_18

a to nie ona została przyprowadzona do Louiego gdy ten opowiadał bodajże dla Mike'a o krabach czy czymś tam? Miała mocniejszy makijaż, ale głos ten sam (po tym ją poznałem : )), później przystąpiła do stosunku oralnego z bossem.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

nie zwróciłam uwagi odn kwestii z bossem może była perwersyjną dziewczyną , nie zauważyłam by w filmie sprawiała wrażenie prostytutki musiałabym obejreć film jeszcze raz (:

ocenił(a) film na 8
katja_18

odniosłem wrażenie, że po tym jak Harry ją olał(z tego co matka mówiła był już kolejnym, który ją zranił), dziewczyna została (w myśli reżysera) skreślona, skazana rynsztok etc. zresztą mniejsza, bo już sam nie wiem co chcę przekazać ; D

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Veronica (w tej roli, dosyć charakterystyczna jak dla mnie Brittany Murphy) pojawia się ostatni raz, kiedy Harry odwozi ją do domu. Nowa dziewczyna, która przychodzi do klubu to nie ona ;)

ocenił(a) film na 8
psycho88

Myślałem, że to ona - tylko z mocniejszym makijażem. : )

ocenił(a) film na 8
Troublesome

ee napisałem to samo w drugim poście, teraz przeczytałem, heh

ocenił(a) film na 7
katja_18

też bym tak wybrał jakbym miał tylko taki wybór brittany murphy mi sie nigdy nie podobała

ocenił(a) film na 7
katja_18

choć w tym filmie wygląda wiele lepiej niż pòźniej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones