PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677880}

Piąta władza

The Fifth Estate
6,2 19 195
ocen
6,2 10 1 19195
5,2 8
ocen krytyków
Piąta władza
powrót do forum filmu Piąta władza

Tylko.. dlaczego?

ocenił(a) film na 6

Czytając komentarze odnośnie filmu zauważyłem niesamowicie dużą ludzi plujących jadem na ten film. To żeby nie ufać w oceny i komentarze na filmwebie już wiem od jakiegoś czasu. Po prostu zastanawia mnie - krótko i treściwie, co Wam się nie podobało w filmie? Przecież nie jest to historia o dzielnym człowieku, który niszczy rządy etc. etc. tylko zwykły film o człowieku, który chciał zmienić świat.
Jak dla mnie film był dosyć ciekawy, ale nudny? Raczej nie.
P.S. Te wszystkie wycieki (banki, depesze z 11/9, ostrzał dziennikarzy itd.) są prawdziwe?

casparek

Głównym zarzutem do filmu jest , jak na film o WikiLeaks, mało WikiLeaks. To bardziej historia o mass-mediach i konfrontacji faktów ze zwykłym człowiekiem.

Niestety wszystko jest prawdą. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem i samymi przeciekami to zachęcam do obejrzenia Ściśle Tajne: Historia WikiLeaks (bardzo dobry 2-godzinny film dokumentalny). Podejrzewam, że nie masz ochoty czytać wszystkich dokumentów zamieszczonych na stronie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones