PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34626}

Piątek

Friday
7,2 23 857
ocen
7,2 10 1 23857
6,0 3
oceny krytyków
Piątek
powrót do forum filmu Piątek

naprawde świetny filmik!! I texty zajebiste ;) Może nie jest jakiś ambitny, ale Chris Tucker I Ice Cube stworzyli w tym filmie superatmosferę :)

ocenił(a) film na 1
Donka

Co prawda dawno widziałem ten film, aczkolwiek dla mnie to był jeden z najgorszych jakie kiedykolwiek widziałem. Niestety oglądając go byłem wyspany i nie zasnąłem. Napisz co Ci się w nim tak podobało, bo ja nie widzę niczego wartego uwagi. Sorry, ale tak poważnie twierdzę. Strasznie monotonny, płytki, prosty i meganudny.

Sancho_Pancho

wiesz co, nie lubię głupich filmów, ten jest; może nie powiem, że wyjątkowy, bo to za duże słowo, ale na pewno - świetny; jest tak głupi że aż fajny. Szczerze mówiąc nie mam jakiegoś sensownego uzasadnienia dlaczego akurat ten film mi się podoba, po prostu ma w sobie 'to coś', czego inne beznadziejne filmy nie mają ;]

ocenił(a) film na 10
Donka

glupi ze az fajny????ten film wcale nie jest glupi?gdzie tu widzisz glupote?glupi ze az fajny to juz blizej tego stwierdzenia bylby how high,ten jest dopiero glupi.smieszny owszem,ale glupi.a piatek?piatek ma skladna fabule.prosta,zabawna historyjka o jednym dniu z zycia dwoch mlodych chlopakow,jakze podobnego do naszego :) nasycona komicznymi watkami :] dla mnie film na prawde przyjemny :) polecam kazdemu.
z podrowieniami :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones