PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=144}

Piąty element

The Fifth Element
7,4 308 706
ocen
7,4 10 1 308706
6,8 28
ocen krytyków
Piąty element
powrót do forum filmu Piąty element

Za to co zrobili dając reklamy w samym środku występu Divy Plavalaguny podczas emisji filmu dnia 18 sierpnia 2013 r. Na
litość boską tak się nie robi!!! Jestem oburzony tym faktem. Co jeszcze Polsat będzie przerywać reklamami? Koncert czy też
Hymn Polski przed meczem siatkówki bo akurat zachce dać reklamy? Zachowanie stacji Polsat z niedzieli było w bardzo
złym smaku. I mają rację ci co mówią, że Polsat świętował 20 lecie w tym 10 lat reklam. ŻĄDAM PRZEPROSIN NA ŁAMACH
POCZYTNEGO TELEWIZYJNEGO CZASOPISMA.

ocenił(a) film na 8
StatusQuo

:D niedługo będą reklamy tuż przed bramką w czasie meczu :D

StatusQuo

Masakra :) dlatego nie oglądam TVN i Polszmatu. hahahaha !

ocenił(a) film na 10
StatusQuo

I słusznie! Potwory wredne, nie pozwalają ludziom rozkoszować się magią kina. Hańba! Precz z komercją!

Swoją drogą Polszmat - dobre:)

ocenił(a) film na 8
StatusQuo

masz racje mogli by robić tak jak TVP bez reklam ale długie reklamy pomiędzy filmami

StatusQuo

W 100% popieram! Ale nie wiem, gdzie można zaskarżyć to chamskie wciskanie reklam w najbardziej niewłaściwych momentach filmu ?

StatusQuo

I co, przeprosili juz?

ocenił(a) film na 7
StatusQuo

Się zgadzam - to "najważniejszy " moment w filmie i naprawdę piękny kawałek . Udusilabym !!

StatusQuo

Polshit mógłby zrobić tak jak TVP. W czasie filmu bez reklam, za to po filmie 15 minut reklam.

użytkownik usunięty
StatusQuo

Nie istnieje dla mnie telewizja i stacje typu Polsat, TVN nie wspomne o innych, jeszcze smieszniejszych (jakies TV Puls czy plus, TV4. Kto to oglada w ogole ?)
Jesli chce ogladnac film, wybieram wyjscie do kina, Canal+ lub HBO(koniecznie w oryginale jesli film anglojezyczny) lub SKY Movies . Jesli nie mam czasu ogladnac w czasie nadawania- nagrywam na hdd. Jesli mam ochote ogladnac starszy film ktorego nie puszcza zadna stacja telewizyjna - sciagam z internetu . Tak, sciagam. Dlaczego? Bo oplacam Canal + pelny pakiet (dla kanalow filmowych + HBO), SKY UK (pelny pakiet dla kanalow filmowych), mam subskrypcje LoveFilm , oplacam roczny abonament telewizyjny . Mam karte stalego klienta do cineworld z miesiecznym abonamentem. I dlatego, jesli mam ochote ogladnac sobie taki np "5-ty Element" , wydajac tyle kasy rocznie na moje hobby - filmy - sciagam z netu w 10 minut w czasie ktorych robie herbate i popcorn i oddaje sie przyjemnosci zamiast sie wkur...nerwowac jakimis smiesznymi stacjami tv :)

Dlatego nie mam problemow z reklamami , a juz tym bardziej nie musze przejmowac sie takimi szmacianymi stacjami jak Polsat czy TVN.
Pozdrawiam i sugeruje czynic podobnie, coby uniknac w przyszlosci ataku serca tudziez gwaltownych skokow cisnienia

ocenił(a) film na 8

"wybieram wyjscie do kina, Canal+ lub HBO(koniecznie w oryginale jesli film anglojezyczny) lub SKY Movies . Jesli nie mam czasu ogladnac w czasie nadawania- nagrywam na hdd. Jesli mam ochote ogladnac starszy film ktorego nie puszcza zadna stacja telewizyjna - sciagam z internetu . Tak, sciagam. Dlaczego? Bo oplacam Canal + pelny pakiet (dla kanalow filmowych + HBO), SKY UK (pelny pakiet dla kanalow filmowych), mam subskrypcje LoveFilm , oplacam roczny abonament telewizyjny . Mam karte stalego klienta do cineworld z miesiecznym abonamentem"

Czego ty nie masz...chyba umiaru. Już sobie fapnąłeś do tego?

użytkownik usunięty
mac_m

Urodziles się debilem czy studiowałes w tym kierunku?

Dostajesz to za co płacisz.
Oh, przepraszam, w Polsce mało kto płaci nawet abonament telewizyjny, ale oczekiwania jak względem Sky Movies czy Canal+.
Masz głabie cos jeszcze "mondrego" do dodania czy tak wpadłeś chlapnac zbednym komentarzem?
Nie odpowiadaj proszę, usunąłem ten wątek z obserwowanych więc stracisz tylko swój czas.

ocenił(a) film na 10
StatusQuo

jeszcze się nei nauczyliście ? takich filmów się nie ogląda na takich programach...

ocenił(a) film na 10
StatusQuo

Proszę Cię, nie patrz na telewizję. Ogłupia.

ocenił(a) film na 10
StatusQuo

Dzień 4 listopada 2014 roku. Powtórka Piątego Elementu tym razem Polsat nie przerwał występu Divy o dziwo :D

StatusQuo

Ja w ogóle nie wiem jak filmy można oglądać w TV.. z reklamami, słabą jakością i lektorem..

ocenił(a) film na 7
Zetnakatel

Juz lepiej obejrzec sobie remastered na BLU RAYU a nie na polsacie w 480p

ocenił(a) film na 10
StatusQuo

Odkopuję:-) Ostatnio na Polsacie leciała ta cała "Burleska" z Aguilerą i Cher. Podczas śpiewania przez Aguilerę jakiejś romantycznej ballady w pół słowa polsat pokazał reklamy. Byłem w lekkim szoku:-) A po 30 minutach pozwolili Christinie dokończyć:-D

ocenił(a) film na 10
tom_evans

W kulki lecą i ludzi nie szanują. Może i puszczają fajne filmy ale mogli by nie zniechęcać widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones