PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746820}

Pięćdziesiąt twarzy Blacka

Fifty Shades of Black
3,8 24 583
oceny
3,8 10 1 24583
1,7 3
oceny krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Blacka
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Blacka

:-)

ocenił(a) film na 5

Gorszy od oryginału być nie może! Muszę obejrzeć.

ocenił(a) film na 5
Czesiaruda

oryginał nie postawił wysoko poprzeczki sam będąc swoją własną parodia :D

Nicolis

Okazuje się,,że parodia więcej wnosi do całej historii niż oryginał.

Czesiaruda

To muszę obejrzeć oba filmy;-))

ocenił(a) film na 4
Czesiaruda

Oryginał był porażką, a parodia- też nie była jakaś super, ale myślę, że lepiej się nie dało. Momentami nawet się śmiałam. :)

Czesiaruda

ten flm to będzie gniot, ale chyba po raz pierwszy taki gniot może się okazać lepszy niż oryginał (bo oryginał to totalna miernota), więc chcę zobaczyć, może chyci 4 ;)

steepien

Oryginał był gorszy, to prawda, ale oryginał w swojej gorszości był był bardziej śmieszny niż ten chłam... oryginał dostał ode mnie 1/10, a to dam 3/10 bo może 2 sceny fajnie przerobili. Jedna wielka kalka oryginału pomieszana z nieśmiesznymi gagami i rasistowskim humorem, którego większość polonii nie ogarnie.

Czesiaruda

Parodia takiego gniota, jak "50 twarzy Greya" jest niepotrzebna, bo sam oryginał jest parodią i totalnym nieporozumieniem. Ale jak już powstała, to, mam nadzieję, że przynajmniej będzie można się na niej pośmiać. W każdym bądź razie obejrzę z ciekawości :)

dolenka25

Zasmucę cię. Oryginał był śmieszniejszy. Zastanawiam się dlaczego nawet daję te 3. Chyba jedynie za te 3 sceny które faktycznie mogłyby kogoś rozśmieszyć. I mówię to ja, osoba która lubi "Poznaj moich spartan" a "Wielkie Kino" daje do swoich Top 10 :\

Splitax

Będzie gorzej niż na oryginale? No to się jeszcze zastanowię...
pS. Ja też lubię "Poznaj moich Spartan" i "Wielkie kino":) ale nic nie przebije parodii "Zmierzchu" :)))

dolenka25

"Wampiry i Świry" był w miarę ok. Ale na Tym filmie, siedziałem 1:30 minut z kamienną twarzą i uśmiechnąłem się 3 razy. Za to na oryginale faktycznie się śmiałem (wiem, że niby miał to być "dramat") ale był śmieszniejszy.

Splitax

"Bella z trzecim migdałem na widoku" tak powinna być nazwana ta parodia...byłam w kinie na drugiej części i cała sala ryczała ze śmiechu na najbardziej "dramatycznych" momentach.

dolenka25

Co polecasz w takim razie z kinowych parodii?

dolenka25

Superhero, Extreme Movie i Jaja w tropikach też było dobre :) Ze starszych jeszcze Hot Shots i Naga Broń.

No i (każdy widział pewnie) Straszne filmy :)

Splitax

Klasyki :) Choć "Straszny film" cz. 5 to, moim zdaniem, straszna szmira w porównaniu do poprzednich części. Ale to już chyba standard, że każda kontynuacja serii to spadek...

ocenił(a) film na 1
Czesiaruda

A jednak...

kalel89

to jest nawet gorsze od oryginału...

ocenił(a) film na 2
Czesiaruda

Dzień dobry:) dawno nie widziałem tak słabego filmu...

ocenił(a) film na 6
elektrokofewarka

to zobacz orginał :D

ocenił(a) film na 6
balchutowo10

oryginał*

ocenił(a) film na 2
balchutowo10

raczej nie... :)

ocenił(a) film na 3
Czesiaruda

Oj może może ...

Czesiaruda

Niestety jednak może. Nie wiem nawet, czy jest godny być nazywany parodią.

Baterianna

To samo ze zmierzchem, wampiry i świry miały pięknie zjechać oryginał a okazał się większym gniotem. Co się dzieje z dzisiejszymi parodiami, od lat nie widziałem kliku milionowej parodii na której bym się pośmiał, a zwykli youtuberzy robiąc swoje kilkuminutowej animacji jak HISHI potrafią mnie naprawdę rozbawić. Gdzie się podziały parodie w stylu ,,Robin Hood: faceci w rajtuzach"?

Czesiaruda

no i się okazało że jednak może pastisz być gorszy i głupszy od pierwowzoru...

ocenił(a) film na 5
PavuloNICK

a wg mnie jednak nie,na parodii przynajmniej dwa razy na moich ustach zagościł uśmiech a przy pierwowzorze....nic

Czesiaruda

a jednak :)

ocenił(a) film na 3
Czesiaruda

Jeżeli to miała być parodia to była za mało śmieszna.

Czesiaruda

zdarzają się gorsze filmy tutaj troche ratuje budżet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones