PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 244
oceny
4,5 10 1 191244
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Nie wiem jak wy, ale inaczej wyobrażałam sobie wygląd głównych bohaterów po opisach w książce. Aktor powinien być przystojniejszy (albo może mieć inny typ urody, sama nie wiem), a aktorka powinna mieć większe oczy.

ocenił(a) film na 9
LadyLannister

Też sobie nie wyobrażam tego filmu z taką obsadą. Może Dakota mi jeszcze nie wadzi, ale w roli Greya powinni obstawić zdecydowanie kogoś innego. To powinien być istny demon seksu, totalnie przystojny, gorący facet.

ocenił(a) film na 7
MagdaMiD

Według mnie ten facet ma to coś, nie można oderwać od niego wzroku. Na rolę Christiana idealny :)

ocenił(a) film na 5
patryszia_fw

Zgadzam się :) Jego oczy po prostu ahh.. cudo! Po samym zwiastunie mam wrażenie, że dokładnie się przyłożyli do dokładności scen i ról jakie mają zagrać bohaterowie :)

patryszia_fw

Szary ma być rudy,a ten tu nie jest rudy. :P

MagdaMiD

Gdyby tylko Ron Jeremy był trochę młodszy.

ocenił(a) film na 5
LadyLannister

zgadzam się z patryszia_fw. Akurat ten aktor ma to coś. Mi tam odpowiada w 100 %.
Hymmm co do Dakoty to nie wiem. Z kilku filmików które oglądałam na yt to bardziej pasowała by mi Alexis Bledel. Chociaż może Dakota się spisze, bo wygląda tak nawet... przeciętnie.
Wszystko okaże się wkrótce :3

LadyLannister

Dla mnie Dakota wygląda jak podstarzała 30latka w zwiastunach i kompletnie mi nie leży. No a Jamie.. Cóż. Kompletnie nie mój typ, nie uważam, by był przystojny, więc również (jak dla mnie) jest kompletną pomyłką. Bardzo żałuję, że Charlie wypadł z obsady, bo idealnie wpasowuje się w moje gusta. No ale cóż... Zobaczymy co im z tego wyjdzie ;-)

ocenił(a) film na 8
LadyLannister

To sa urok ksiazki, ze kazdy pobudza swoja wyobraznie. W tym wypadku ile czytajacych tyle opinii dotyczacych odtworcow glownych rol. Jak na moj gust to Matt Bomer na pierwszy rzut oka podlatuje gejem, Charlie Hunnam moze i by pasowal, gdyby Grey pracowal na farmie, a jesli chodzi o Jamie Dornana to moze nie jest idealem, ale ma to "cos" w sobie. Pytanie tylko czy podolal zadaniu, ale o tym dowiemy sie za niespelna miesiac :)

Beatrycze_kinomaniak

"Charlie Hunnam może i by pasował, gdyby Grey pracował na farmie... "- rozwaliło mnie to :D

ocenił(a) film na 4
LadyLannister

Aktor jeszcze w miarę okej, ale aktorka kompletnie do kitu, coś czuję, że zepsuje cały film. Choć i tak ograniczenie wiekowe filmu 16+ więc...

LadyLannister

A czy wiadomo kto zagra wewnętrzną bogini a kto krzyczącą podświadomość?

ocenił(a) film na 6
LadyLannister

Gdyby tylko Hugh Jackman był młodszy!

ocenił(a) film na 5
LadyLannister

Mam rozwiązanie na wasze niezadowolenia odnośnie filmu czy doboru głównych bohaterów.Nakręćcie film sami i dobierzcie sami aktorów.Zobaczymy jak wam to wyjdzie "specjaliści" :D Film nie wyszedł a wy już to nie fajne,tamto też nie.Najlepiej już oceńcie grę głównych bohaterów i cały film.

ocenił(a) film na 8
LadyLannister

Kiedy dowiedziałam się kto wcieli się w postać Szarego też byłam niezadowolona. Myślałam sobie za mało przystojny, za niski po prostu nijaki. Długo nie mogłam się przyzwyczaić do myśli, że taki przeciętny facet ma zagrać boskiego Greya. Do czasu aż natknęłam się na serial The Fall (Upadek). Kiedy obejrzałam parę odcinków tego naprawdę świetnego serialu od razu wiedziałam, że Greya nie może zagrać nikt inny. Po prostu Dornan jest stworzony do tej roli. Dlatego jeśli ktoś nie jest przekonany co do Dornana jako Christiana Greya to naprawdę polecam The Fall.

LadyLannister

masz racje.

ocenił(a) film na 9
LadyLannister

Aktor jest bardzo przystojny mam ciarki na jego widok , fakt przystojny jest w roli Greya w innych nie przypadł mi do gustu ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones