PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 296
ocen
4,5 10 1 191296
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Dziwny...

ocenił(a) film na 6

Nie wiem, co sądzić, ucięli połowę książki (notabene stylistycznie napisanej na miarę 12-latki), do tego z masa błędów. Czy oni zrobili w ogóle jej korektę tegoż "dzieła"?
Ale wróćmy do filmu. Jak napisałam "dziwny". Moje odczucia w stosunku są takie" dopiero się zaczął, a już się kończy". Nie mogę tego wyjaśnić, po prostu przeleciał jak maślak po grzybobraniu. Sceny za krótkie, urywane, szast, plast i koniec, minutowy "sex exspress". Ósemka tylko ze względu na grę Dakoty, moim zdaniem IDEALNIE odzwierciedliła charakter książkowej postaci, do tego jest bardzo piękną kobietą (JESTEM HETERO), wpasowała się w tą rolę jak ulał. Tylko że było tej postaci zdecydowanie za mało, a przecież to główna bohaterka. Przykre!!!I
I co mnie jeszcze zdziwiło, a wręcz zszokowało?! Podobnie wyobraziłam sobie wygląd Anastazji, czytając książkę., co się dzieje? Czy mam jakieś nadprzyrodzone zdolności, hehe?
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones