PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 328
ocen
4,5 10 1 191328
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya
madrok_626

to się nazywa obiektywna opinia... żałosne

ocenił(a) film na 3
tonia22

A jaka tu ma być opinia ? Po zmierzchu Hollywood robi dla kasy kolejny szmatławiec na podstawie tragicznej książki.

Lukasz_Broda

oceniając coś czego się na oczy nie widziało ? tu nie chodzi o opinie tylko o hejt.. madrok krytykuje wszystko i wszystkich.. o to mi chodzi

ocenił(a) film na 3
tonia22

Niby racja, tylko dlaczego wtedy ten film ma ocenę 8.2 skoro premiery jeszcze nie było a ludzie już dają 8 i 9. Choć pewnie po premierze spadnie ocena gdzieś do 6.0

Lukasz_Broda

ktoś się pomylił i wpisał premierę na 2014 rok, ludzie a w większości bardzo młode dziewczyny nie ukrywajmy dają wysokie oceny ze wzgl na Jamiego... głownego aktora.. i za to że książka tak wciąga. Ja początkowo nie czytałam bo stwierdziłam ze wszyzscy czytają i to jakaś nowa moda na Greya.. Przeczytałam rok później.. I w tydzień przeczytałam całą trylogie. Wciąga naprawdę. Jesli film bedzie tak samo intrygujący to może okazać się bardzo dobry. I wtedy pozostawmy ocenę krytykom..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones