PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 407
ocen
4,5 10 1 191407
2,9 31
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Nie wiecie czy film w kinie będzie wyświetlany z lektorem czy będą napisy?

hehehaha_22

Raczej napisy:)

restar

z całą pewnością napisy.

fw123

zdecydowanie napisy:)

ocenił(a) film na 3
restar

Stawiam na dubbing, jeśli będą chcieli trafić do młodszej widowni.

tocomnieinteresuje

A młodsza widownia nie umie czytać?;)A na poważnie,dubbing to jest wskazany w filmach animowanych.Jeśli będzie tak,jak sugerujesz,to napewno i tak większość wybierze napisy.

ocenił(a) film na 3
restar

Umie, umie... Na pewno jedną książkę już ma za sobą.

tocomnieinteresuje

Ha ha ha,najwyzej ktos z siedzenia obok,pomoże złożyć literki,w najgorszym wypadku zostaje sama ,,wizja";)

ocenił(a) film na 3
restar

To idealny film dla singli, bo z tego składania może wyjść potem"coś więcej". Polski dubbing jest samo w sobie też fascynujący, bo czasem to nowa wizja filmu. "Scenarzysta" zwykle daje dużo od siebie.

tocomnieinteresuje

Dwoje ludzi poznaje się w kinie,na seansie Greya,podczas wspólnego czytania,jakze skomplikowanych dialogów między bohaterami;)Nie wiem,jak Ty,ale wyobrazam to sobie i śmiech mnie ogarnia na samą myśl;)

Jakże ,,scenarzysta" mógłby zastąpić zwrot o św.Barnabo ha ha;D

ocenił(a) film na 3
restar

Dobrze, że śmiech. Śmiech to zdrowie. Mało jest ostatnio filmów z pozytywnym przekazem.

Scenarzysta przede wszystkim powinien nie czytać książki. Łatwiej mu będzie. Ja się boję, że i tak film będzie przegadany. Niestety.

tocomnieinteresuje

Masz dobry gust,jeśli chodzi o filmy.Podejrzałam Twój profil,też lubię dramaty.

Moje zdanie i tak jest nie ważne,ale byłam za tym,żeby film był od 18 roku życia.Co do filmu,będzie przegadany i do tego będą przeplatać się zwroty,których nie chcialabym znowu sobie przypominać,jak.własnie przykładowy Barbaba.

ocenił(a) film na 3
restar

Dzięki. Dramaty są bardzo pojemnym gatunkiem, ale też ciężko znaleźć np. komedię, która jest autentycznie zabawna i nie popada w prymitywny humor.

Mnie kiedyś nie wpuścili na "Wyspę dr. Moreau". Jak obejrzałem to na vhs nie rozumiałem i tak dlaczego, ale dziś... podejrzewam, że z tym sprawdzaniem wieku będzie więcej PR filmu, niż czegokolwiek innego. To w końcu nie jest kino kontrowersyjne, jakiego coraz jest mniej (z tego względu, że relatywizuje się społeczeństwo). Granica tabu się przesuwa i bardziej drażliwe są tematy religijno polityczne, niż golizna, przemoc. (Inna sprawa, że nikt nie bojkotuje niszowych filmów z kin studyjnych;)) Poza tym wystarczy spojrzeć co leci w tv, jak wygląda dzisiejsza, współczesna muzyka. Ograniczenie wiekowe tego filmu nic nie zmienią, bo nawet "Nimfomanka" to w efekcie normalny film. W wersji reżyserskiej chyba jest więcej "genitaliów" (jakby to coś zmieniło;)), ale na razie obejrzałem jedynie kinową.

tocomnieinteresuje

Dramat,ma za zadanie wyzwolić we mnie wszelkie.pokłady emocji,nie każdemu się to jednak udaje,niektóre są infantylne,lub z błędami,które łatwo wychwycić.
Moimi ulubionymi komediami są filmy Barei.One się nigdy nie zestarzeją.

Wybierasz się do kina,czy odczekasz trochę po premierze i obejrzysz w domu?

ocenił(a) film na 3
restar

Myślę, że czasem nawet obiektywnie przeciętny film potrafi czymś nas zaskoczyć, albo poruszyć te pokłady emocji. Mało jest jednak filmów w którym jakoś personalnie mogę się odnaleźć.

Ja szanuję filmy Barei, ale nie jestem fanem. Lubię w nich odniesienia do rzeczywistości i przerysowania. Jednak ja w ogóle tak się mijam z polskim kinem i ostatnio niewiele oglądam.

Myślę, że w domu. W sali kinowej nie będę wiedział, czy patrzeć na ekran, czy na widownię. Tak naprawdę dla mnie ten film jest ciekawostką, ale też "Zmierzchu" np. a propos ekranizacji popularnej literatury jakoś nie byłem w stanie przejść, a rzadko nie dokańczam filmów:)

tocomnieinteresuje

Moim,nie wiem,czy błędem,jest to,że utożsamiam się z bohaterem,współodczuwam z nim i niekiedy samą mnie to irytuje:)

Ja jestem z natury osobą ciekawską,więc nie odebrałabym sobie "przyjemności"obserwowania zarówno filmu,jak i widowni;)

Jeszcze,ze swojej strony,chciałam Ci podziękować za miłą rozmowę,zarówno poważną,jak i nieco żartobliwą.Wszystkiego dobrego:)

ocenił(a) film na 3
restar

Ostatnio mam bardzo mało czasu na kino i sporo filmów, które chciałem zobaczyć na dużym ekranie mnie omija, a to jednak o wiele fajniejsze, niż domowe łóżko. Nawet na ta "Nimfomankę" dotarłem jedynie na pierwszą odsłonę. Druga chyba już dla ciekawskich nie była intrygująca i film szybko zszedł z ekranów, czego nie przewidziałem:) Triera, czy Tarantino lubię oglądać bardziej w kinie i zwykle ich nie odpuszczam, co do tej pory tej nieszczęsnej "N" się udawało:) Zobaczymy jednak, anuż się uda się z "Tym".

Dziękuję również. Właśnie miałem obejrzeć "Nietykalni", a tak jakoś się zbierałem prawie rok. Z mojej strony odnośnie emocjonalnego kina polecam niedawno obejrzany i chyba najciekawszy dramat, a mało znany "Submarino" i coś starego, jeśli nie znasz: np. kino Audiarda, "De rouille et d'os" lub "Sur mes lèvres",a z takich jakby erotycznych Medema "Lycia y el sexo" lub "Habitación en Roma" .

tocomnieinteresuje

Będzie prościej,zobacze wtedy wszystkie Twoje filmy:)
A tytuły,które wypisałeś,zaraz posprawdzam,bo nie słyszałam o nich.

ocenił(a) film na 3
restar

Ok. Najwięcej mam postawionych szóstek, a szóstka szóstce nierówna. W ogóle punkciki to wpływ chwili. Rozmowy nic nie zastąpi.

tocomnieinteresuje

Ja mam za to dużo 7,czasem nie tyle z obiektywizmu,co z sentymentu:)

ocenił(a) film na 3
restar

Ja mam taką naturę, że ciężko mi wyjść z 6, ale też nie chcę oglądać nic, co wychodzi niżej;)

ocenił(a) film na 2
tocomnieinteresuje

you made my day xD

ocenił(a) film na 5
hehehaha_22

Ile masz lat że pytasz czy w kinie jest lektor?

użytkownik usunięty
hehehaha_22

A byłeś kiedyś w pieprzonym kinie na filmie z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones