PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 498
ocen
4,5 10 1 191498
2,9 31
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

A po drugie to kolejny szit dla bezmozgich lasek, które szukają księcia z bajki:D Bo i tak wiekszosc wyniesie z tego filmu ohy i ahy jaki to ten Grey był sexi. Niepotrzebny film..a sorry ktoś musi zdobyć złote maliny.

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

A potrafisz w cywilizowany sposób się wypowiedzieć nie obrażając innych? Tak się składa że faceci też oglądają tego typu filmy.Kobieta dojrzał i mądra odróżni fikcję od rzeczywistości.Czego się spodziewałeś po filmu z tego gatunku? Skomplikowanej fabuły? Szedłeś z nastawieniem żeby poszukać w takim filmie głębi? To ma być lekka pozycja.Tego typu filmy to masło maślane jak to w tego typu historiach bywa.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

a potrafisz czytac ze zrozumieniem? napisałem bezmózgich, a nie wszystkich.

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

No a to nie obraza jest? Zresztą napompowano balonik jaki to film nie będzie,ogromne oczekiwania i tak dalej a się okazuje czego się spodziewałem że to kolejny zwyczajny film z tego gatunku.

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

fakt, a nie obraza

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

A w czym ty lepszy niby jesteś że rościsz sobie brawo do wyzywania innych tylko dlatego że lubią ten film? Niech sobie lubią.

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

we wszystkim

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

Śmieszny jesteś z tym swoim rozumowaniem.To jak widziałeś film czy ocenach by celowo zaniżyć ocenę? :D

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

widziałem

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

No okey a wytłumacz mi fenomen swojego myślenia bo jest ograniczone chyba.Skoro z góry oceniłeś na 1 i nie interesuje cię ta tematyka jak i gatunek filmu czy książka to po jasną cholerę zadawałeś sobie trud by obejrzeć coś czego nie trawisz? Gdybym ja był na twoim miejscu z takim podejściem to bym olał całkowicie ten film,nie obrażał innych i walił to czy komuś się podoba czy nie.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

oglądnąłem ponieważ zostałem na ten film zaproszone, a z grzeczności nie chciałem odmówić. kicz, gniot, złote maliny

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

A co konkretnie ci się nie podobało?

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

konkretnie to wszystko

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

To po co oglądasz i zaśmiecasz forum skoro taka tematyka cię w ogóle nie interesuje? Jak cię to nie kręci to nie musisz być jak wszyscy inni hejterzy.Niektórzy nawet nie przeczytali książki ani filmu a mają najwięcej do powiedzenia co jest żałosne i tylko się tym ośmieszają.

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

nie stresuj sie tak. juz ci napisalem czemu ogladalem i ogarnij sie

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

Ja się nie stresuję tylko mi wesoło jak widzę głupotę niektórych ludzi przez traktowanie tego filmu na poważnie :)

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

"głupotę" czemu obrażasz, a nie wypowiadasz sie jak cywilizowany człowiek?

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

A słowo "głupota" to wulgaryzm? Nie sądzę :) Ja nie przeklinam i nie obrzucam błotem wszystkich wokół :) Śmieszny jesteś z tą swoją argumentacją która i tak jest znikoma.żadnych konkretów więc kończę dyskusję z kimś takim jak ty :) Plus taki że chociaż widziałeś film nie jak inni "oceniający"

ocenił(a) film na 1
kacperowski20

niczego się nie spodziewałem po tym kiczu, ale oceniać go mogę

ocenił(a) film na 5
stacjonarny

Oczywiście że możesz.Tak na poważnie film widziałeś już czy jesteś kolejnym który ocenia na 1 żeby celowo zaniżyć ocenę? :D

stacjonarny

Przestańcie wreszcie ludzie z tym Mattem Bomerem w roli Greya!!! Facet jest homo!!! Wnerwiają mnie te wpisy na filmwebie i filmiki na youtube z nim jako Greyem.... Idiotyczny pomysł. Według mnie Dornan jest idealnie dobrany do tej roli, ale bardziej szczegółowo ocenie to po obejrzeniu filmu.

ocenił(a) film na 1
buka30

Em, a czy to że jest homo, coś ma do rzeczy? Oglądałam White Collar gdzie ma romanse/związki z paroma kobietami i szczerze - miał świetną chemię z nimi. Gdybym nie sprawdziła, to bym nawet nie wiedziała, że ma męża.

Lady House

W tym wypadku ma dużo do rzeczy, bo Bomer ma wyjątkowo "zniewieściały" typ urody i sposób grania na ekranie, co ewidentnie skreśla go aktorsko z wcielenia się w rolę Greya. Widać, że jesteś zwolenniczką obsady Bledel-Bomer, ale całe szczęście pozostanie to tylko w Twojej wybujałej wyobraźni.

ocenił(a) film na 2
stacjonarny

Dornan ma magnetyzm jak Frodo we Władcy.

ocenił(a) film na 2
zaja_c

Jeden z lepszych wpisów tu :D Ubawiłam się :)

zaja_c

Padłam heh :) Nie jestem aż tak krytyczna co do Dornana, bo zagrał ok. Ale w całym tym filmie brakowało chemii.
A co do Matta, to uważam, że idealnie by pasował na Greya. Ma w sobie to coś i nie ma znaczenia, że jest gejem. Gdybym gdzieś tego nie przeczytała, to bym nie uwierzyła :)

ocenił(a) film na 1
zaja_c

hahah szkoda że nie ma łapek w góe czy coś bo właśnie wygrałaś internety xD

ocenił(a) film na 4
stacjonarny

Nie ten był ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones