PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 375
ocen
4,5 10 1 191375
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

PUNKT WIDZENIA...

ocenił(a) film na 6

Niech sobie teraz każdy wyobrazi że Grey jest 50 letnim grubym brzydkim facetem który jeżdzi starym fordem i jest bezrobotny lubi zabawy sado-maso czy wtedy dalej będziecie uważać że facet jest zmysłowy,podniecający,tajemniczy??Nie wtedy każdy by powiedział że to stary zboczeniec ale że gość jest młody,bogaty,przystojny i kupuje drogie prezenty to jest"piękne" ????totalny kretynizm facet jest chory może nie jest złym człowiekiem ale na pewno kobieta która chciała by być w takim związku powinna udać się do psychiatry no chyba że ma 15-18 lat to można jej wybaczyć bo w tym wieku się nie ma pojęcia o prawdziwych uczuciach...

ocenił(a) film na 10
dominik1980

Co by było gdyby....
Napisz własną książkę,bo tej nie zmienisz swoim marudzeniem, i wtedy zobaczysz jak się przyjmie..

marta1_255

Typowa odpowiedz osoby nierozgarnietej.

ocenił(a) film na 6
jasiu15

Ta kobita powyżej myśli chyba czymś innym nić głowa....a mówi się że to faceci myślą kroczem.

dominik1980

Wydaje mi się jednak, że Panem tudzież Masterem w takich relacjach nie może być życiowy nieudacznik. Gruby może być, stary, też może być (pytanie czy starość w tym przypadku to 40, 50 czy 70 lat?), ale bezrobotny, biedny? Bezrobotne, biedne pierdoły, życiowe nieudaczniki, raczej nie są pewnymi siebie samcami alfa z rozbuchanym ego i żądzą dominacji. Tak mi się przynajmniej wydaje.

cxap

Bohater tego "Dzieła" też nie jest pewnym siebie samcem alfa. Jest chłopcem z dość sporymi kompleksami (biorąc pod uwagę gigantyczną potrzebę kontroli).

Dealric

Skoro takie jest twoje zdanie... Facet robi co chce, bo ma warunki finansowe i fizyczne oraz bo... może. Kompleksy? Chyba związane z przeszłością. Jego teraźniejszość raczej w kompleksy wpędza innych.

dominik1980

Zboczenia są teraz modne.

ocenił(a) film na 5
dominik1980

zgadzam sie z Toba

dominik1980

Zgadzam się, myślę dokładnie tak samo. Jak facet jest bogaty (i sam na to zapracował), przystojny i młody to zawsze będzie pociągające dla kobiet, bo to bardzo podniecające, że facet uczciwie, mając łeb na karku potrafił się tak odnaleźć w dzisiejszym świecie i ukręcić fortunę - zadbał o siebie to zadba i o mnie - tak pomyśli typowa kobieta. Poza tym to wspaniałe móc się pochwalić takim mężczyzną, który odnosi sukcesy jeden za drugim. Nigdy nie leciałam na pieniądze, samochód, domy, baseny czy cokolwiek takiego bo typowa ze mnie Zosia-samosia (uwielbiam wszystko mieć swoje i nikomu za nic nie musieć dziękować w życiu) ale to prawda, że taki facet jak Grey cokolwiek by w łóżku nie robił, będzie dla kobiet pociągający i seksowny. 50-letni, bezrobotny facet, z brzuchem piwnym lubiący sado-maso to będzie zwykły zbok. Dlatego ten film i ta książka to po prostu kolejna nieprawdopodobna opowiastka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones