PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 244
oceny
4,5 10 1 191244
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Dakota wygląda jak stara pijaczka.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
elninka

No cóż... chyba pomyliłaś to forum ze swoim blogiem. Ja w przeciwieństwie do ciebie piszę o aktorce i nie obrażam innych piszących. Jestem ponad to i nie dam się wciągnąć w głupie pyskówki.

użytkownik usunięty
elninka

Do twojej wiadomości aktorka też człowiek,pisząc takie bzdury że wygląda jak ...stara pijaczka obrażasz ją,więc nie bądz hipokrytką

użytkownik usunięty
elninka

Pomyśl trochę że Dakota ma swoich fanów ,obrażając ją ,obrażasz ich.

elninka

No cóż.... na głupotę trzeba reagować bo inaczej się rozprzestrzeni.
Jakby ktoś nie zrozumiał to powtórzę: piszę o aktorce, a nie o forumowiczach.
To MOJE zdanie i go nie zmienię.
NinaKa... woli obrzucać innych błotem zamiast dowieść swojej racji i przekonać mnie, że być może się mylę.
Ja też mam ulubionych aktorów, ale nie obrażam się jak ktoś ich krytykuje. Poza tym pewnie osoba o której tu piszemy ma głęboko w dupi..e co na ich temat sądzą jakieś tam Polaczki (pewnie nawet nie umiała by wskazać Polski na mapie).
A sławni rodzice nie z każdego czynią dobrego aktora. Absolutnie nie pasuje do tej roli. Wygląda staro , ma podkrążone i opuchnięte oczy i nie widzę na jej twarzy żadnych emocji.
Zresztą nie tylko ja mam takie zdanie. Sam reżyser kazał powtórnie nakręcić sceny miłosne bo poprzednie były płaskie i nieprzekonujące.
Chyba to już o czymś świadczy.

użytkownik usunięty
elninka

Rozumiem że każdy ma swój gust,ale po co pisać że wygląda jak stara pijaczka,wystarczy napisać że jest nieładna ,dla mnie Dakota jest piękna,obejrzyj sobie jej sesję zdj dla WISH,a co do tego czy Dakota ma to gdzies ,to masz rację ,czytałam że nie przejmuję się ona tym co piszą o niej ludzię,a co do scen ,ja czytałam że powtarzali ,bo była zła jakość dżwięku,trochę dziwne , wtedy jak nagrywali to było wszystko dobrze ,a teraz im się przpomniało że jest coś nie tak,A Jaką ty aktorkę najbardziej lubisz?

elninka

A ja zazwyczaj nie obrażam ludzi, jednak zaśmiałam się widząc twój post. Bo masz rację!
Dakota może być dobrą aktorką, prywatnie też nie wygląda źle (w blondzie jej lepiej chyba), ale na zwiastunie, w tym moherowym sweterku naprawdę wyszła jak starsza pijaczka. No ale zdarza się... ;D

ocenił(a) film na 6
aga160233

no cóz taką ja zrobili w filmie hehehe , w social network miała mały epizod ale tam wygladala super i byla zwyczajną studentką pasował jej ten typ, a starej pijaczki to chyba nikt zwas nie widzial, wygrala casting, w castingu brala udzial sama el james, moze autorka wlasnie tak ja sobie wyobrazala, jako zwykla studentke szraa myche w moherowym swetrze z podkrazonymi oczami,to ona stworzyla ta postac i jej placa za to zeby zrobic film wiec...cóz własciwie G... wam do tego kto bedzie gral glowna role, mozecie sobie wyobrazac ja jak chcecie ale decydujace zdanie ma i tak autor, stwórca tej postaci.

goniusiat

Mocne słowa. Mogłaś mi wcale nie odpisywać, jak masz rzucać jakimiś bluzgami. Nigdzie nie pisałam, że mi Dakota nie pasuje ani nie wyrażałam chęci zmiany aktorki. Zatem po cholerę skaczesz mi z tekstami o tym, co scenarzyści mogą a co nie? Nie obrażałam też jej urody, bo napisałam wyraźnie, iż prywatnie nie wygląda źle. Mi chodziło jedynie o charakteryzację aktorki w filmie, która wygląda dosyć okropnie. Dakota wygląda w takim stylu bardzo mizernie, jakby była zaspana albo coś. I ma prawo mi się nie podobać taki styl, bo to moje subiektywne odczucie a to Tobie G**** do tego. Tyle w temacie.

ocenił(a) film na 6
aga160233

alez Ty wrazliwa, moja wypowiedz byla napisana dwuznacznie to racja bo gdybym ci mogla powiedziec to osobiscie mialabys inne zdanie,nie mialam zamiaru obrazac nikogo i nikogo nie wyzwalama wrecz stwierdzilam fakt ze producenci i autorka maja tylko wplyw na to kto wystepuje, bluzgasz to może ty bo wyzywasz od starych pijaczek i to jest moje zdanie a ze g komukolwiek do tego to tez inna bajka hehehehhe nie wiem juz o co Ci chodzilo z tym porównaniem do starych pijakow itd i jaki mialas w tym cel ale to co napisalam to nie bylo bluzganie tylko stwierdzenie faktów, decydujace zdanie zawsze ma autor i twórca.

ocenił(a) film na 6
goniusiat

aha i przeprszam bo ogolnie post mial byc do zalozycielki tematu a nie do Ciebie :P poebalo mi sie :P

goniusiat

Mi chodziło o jej charakteryzację, że wygląda naprawdę jakby była na kacu. ,,Stara" to może przesada, ale w moim mniemaniu chodziło też o to, że wygląda na o wiele starszą od Greya. I naprawdę wyszła, jakby zachlała ranem pałę. No ale to tylko charakteryzacja. I jak już zauważyłaś, to nie ja wymyśliłam takie przezwisko, ja tylko stwierdziłam, że noo całkiem ma rację z tym założycielka ;)

aga160233

Hahah no fakt :D Ja wyglądam podobnie jak muszę iść po imprezie na uczelnie na 8 :)

wiwior591

Dokładnie. Każdy z nas zna ten stan xD Przecież to nic złego, że ktoś wygląda jakby zachlał mordę... no chyba, że gra u boku "seksownego" Greya ;d

ocenił(a) film na 4
elninka

No trudno się nie zgodzić,wyglada oprócz tego na trochę zblazowaną,jak dla mnie zły wybór obsadowy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones