PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 407
ocen
4,5 10 1 191407
2,9 31
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Chcialbym przytoczyc moja mysl i porownac dwa filmy. Pierwszy to jak wiadomo 50 Twarzy Greya, natomiast z jakims filmem chce go porownac ? Z jednym z najwiekszych arcydziel kina, Titanic. Jak widac roznica miedzy tymi filmami jest prawie 20 lat, od dat premier. Popatrzcie, kiedys male dziewczynki, nastolatki oraz wiele innych kobiet pragnely kogos takiego jak Jack Dawson, biedny chlopak ale z bogatym wnetrzem, a teraz ? W kobiecych pragnieniach jest kasa, przystojniach wielkiej klasy i w ogole ktos kto nie istnieje zwany Grey. To jest dramat !

paner20

racja. świat schodzi na psy. ale myślę, że chodzi tu też o wielką miłość. w obydwu filmach to jest także patrzeć przez pryzmat -Biedny, skromny, bogate wnętrze vs bogaty , przystojny, bogate serce -to tylko jakiś posąg a w tym całym fenomenie o chodzi o miłość, a nie kase. czytałeś greya?

youarenotalone18

Nie czytalem calej, tam jedynie fragmenty i jak ktos mi opowiadal ;)
Chodzi mi o to jaki teraz maja przedstawiony obraz nastolatki czy kobiety a jaki mialy 20 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones