PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655761}

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Fifty Shades of Grey
4,5 191 375
ocen
4,5 10 1 191375
2,8 30
ocen krytyków
Pięćdziesiąt twarzy Greya
powrót do forum filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya

Niestety film mnie trochę rozczarował. Książka była OK, film dużo gorszy. Gra aktorska, w szczególności Greya, okropna, jakaś amatorszczyzna. Film bez emocji. Ani jednego namiętnego pocałunku. Zrobić z tego 30odcinkowy serial, po 10 odcinków na każdy tom i byłby może sukces. Dlaczego? ponieważ film nie pokazał wszystkiego, zabrakło ważnych scen, chemia między bohaterami była słabo widoczna, nie zauważyłam jakiejś szczególnej dominacji Greya nad Aną, wszystko byle jak na szybko. 2 godz. to za mało, żeby ukazać sens.

Sinead86

książka była ok? książka to było gówno a nie literatura. ukazać sens? jaki sens? czasem nie dziwię się facetom, że traktują kobiety jak idiotki i głupie kury skoro same się o to proszą pisząc takie rzeczy, oglądając badziew i czytając badziew. o jaki sens może chodzić w filmie komercyjnym przeznaczonym dla kobiet, które mają nudne skrojone na jedną pozycję seksulaną życie? gdzie w tym filmie masz pytanie o sens relacji? gdzie masz wątki, które w jakiś sposób korelują z twoim życiem? to jest czysty Fakt Pudelek i SE w jednym. bajka dla dziewczynek, które już nie bawią się barbie i są rozczarowane, bo w realu nie ma Kenów.

ocenił(a) film na 6
ner

Lekka literatura. Nie każda książka musi nieść za sobą ideologie czy głębsze przesłanie. Nie rozumiem dlaczego ta książka jest tak wnikliwie roztrząsana. Czytając te książkę nie porównywałam jej do swojego życia, po prostu przeczytałam w wolnej chwili, a później przeszłam do innej. Czytałam w oryginale, może to też zmienia stosunek do książki. W każdej książce, filmie jest jakiś sens, tylko czasem źle ukazany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones